MSI GG Force GC20 V2 alınır mı?

GC30 V2 modelini aldım. Aldığım zaman 2 hafta her gün 1,5 2 saat kadar kullandım. FH5, FIFA ve Hades, bastion gibi oyunları oynadım. Hiçbir oyunda bana bir sorun yaratmadı. Bağlantı hızı cidden hızlı. Eğer Game Pass üzerinden oynuyorsanız açar açmaz çalışmaya başlıyor yani 1 saniye bile bağlanmayı beklemiyor. Steam üzerindeyken bazen oyunu açtıktan sonra Gamepad'i açtığımda oyunu kapatıp yeniden açmam gereken durumlar oldu. Trigger tuşları çok iyi çalışıyor FH5 oynarken iyi hissettirdi. Şarjı markanın iddia ettiği gibi 8 saat civarı gidiyor. Aklıma şu anda bunlar geldi. Ben 850TL gibi bir fiyata almıştım o fiyat için cidden iyi.
Kronik analog sıkıntı muhabbeti korkutuyordu beni. Güvenilir yerden alacam bir sıkıntı çıktığında geri gönderebileceğim ama bununda olmasına gerek yok tabii. Aklımda kalmıştı ama yorumunuz biraz daha teşvik etti beni almak için sanırım alacağım teşekkür ederim.

Kronik analog sıkıntı muhabbeti korkutuyordu beni. Güvenilir yerden alacağım bir sıkıntı çıktığında geri gönderebileceğim ama bununda olmasına gerek yok tabii. Aklımda kalmıştı ama yorumunuz biraz daha teşvik etti beni almak için sanırım alacağım teşekkür ederim.

Ben genelde hep analog kullanıyorum 2 hafta her gün 1.5 2 saat civarı oynadım sonrasında da 2 günde bir falan 1 1.5 saat civarı kullandım şimdilik bir sorun çıkarmadı. Eğer aklınızda soru işaretleri olacaksa indirimlerle SteelSeries'in gamepadleri de yakın fiyatlara geliyor. Pusat Clutch da benzer fiyatlarda. Ben ikisini de kullanmadım ama net bir şey söylemem yanlış olur.

Alınır. Ben şimdilik 4-5 saat fh4 ve mortal kombat ile test edebildim. Titreşimi ve ergonomisi gayet iyi. Tuş hassasiyeti iyi. Tetik tuşları da gayet güzel. Bundan önce kısa bir süre f310 kullanmıştım ama onu hiç beğenmediğim için iade ettim.

Bazen Xbox kollarının fiyatı 1300'e vs. düşebiliyor onları kovalayıp onlardan alman daha mantıklı derim. Ama beklemek istemiyorum dersen alabilirsin, gayet iyi kol hiçbir sorunuyla karşılaşmadım daha.

Konuyu hortlatıyorum fakat hala kullanıyor musunuz hocam son durum nedir sorun çıkardı mı?

Geri
Yukarı