MSI GH30 V2 kulaklık mikrofonu düzgün çalışmıyor

Karaque

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar 1 ay önce bu kulaklığı aldım Discord olsun Steam olsun bu tür sürekli Mic açık olan durumlarda karşı taraf kendi sesini duyduğunu söylüyor sürekli. Bunun için ne yapabilirim? Teşekkürler.

Hangi ürünleri kullanıyorsun? Cihazın kendi mikrofonu ve hoparlörünü kullanıyorsan normal. Onların sesi mikrofonlarından giriyor, senin hoparlöründen çıkıyor, senin mikrofonuna giriyor, onların hoparlör/kulaklığından çıkıyor ve bu sayede ağızlarından çıkanı duymuş oluyorlar.

Bu tip bir durum varsa kulaklık tak. Yoksa da tak. Az da olsa yapar çünkü. Gürültü, yankı vb. yazılım ile engelleme sistemleri var ama en iyisi fiziksel olarak engellemek.

Teşekkürler yanıt için ama zaten kulaklık takıyorum kulaklık yankı yapıyor onu demek istedim başlıkta yazıyor kulaklık ismi model marka.
Hangi ürünleri kullanıyorsun? Cihazın kendi mikrofonu ve hoparlörünü kullanıyorsan normal. Onların sesi mikrofonlarından giriyor, senin hoparlöründen çıkıyor, senin mikrofonuna giriyor, onların hoparlör/kulaklığından çıkıyor ve bu sayede ağızlarından çıkanı duymuş oluyorlar.

Bu tip bir durum varsa kulaklık tak. Yoksa da tak. Az da olsa yapar çünkü. Gürültü, yankı vb. yazılım ile engelleme sistemleri var ama en iyisi fiziksel olarak engellemek.

Yeni konular

Geri
Yukarı