MSI GL 75 Leopard Gaming laptop uzun süre dayanır mı?

Mertıpa

Femtopat
MSI GL 75 Leopard aldım günde yaklaşık 6-7 saat oynuyorum ama yaz tatili bitince her gün maks 2 saat oynayacağım. Sizce uzun süre dayanır mı? Veya dayanması için bir şey yapmam gerekli mi? Ya da ne yaparsam zarar veririm. İşlemci sıcaklığını maksimum ne kadara çıkarmalıyım. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

i7 9. nesil işlemci 16GB bellek 512 GB SSD 1660TI galiba bilgisayarınız, size uzun bir süre memnun bırakacaktır. Batarya kullanımına özen gösterin bu sıcak havalarda soğutmasına önem verin genel olarak bu tür bilgisayarların soğutucusu çok güçlü oluyor fakat tam yük altında bir benchmark ile ısı değerlerini bildirme imkanınız olursa çok iyi olur.

MSI GL 75 Leopard aldım günde yaklaşık 6-7 saat oynuyorum ama yaz tatili bitince her gün maks 2 saat oynayacağım. Sizce uzun süre dayanır mı? Veya dayanması için bir şey yapmam gerekli mi? Ya da ne yaparsam zarar veririm. İşlemci sıcaklığını maksimum ne kadara çıkarmalıyım. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
Memnun musunuz hocam? Ben de 1660ti olan modelini almayı düşünüyorum.Soğutması nasıl?

Geri
Yukarı