MSI GL62-72 veya GL72 Almak

mesuttos

Hectopat
Daha fazla  
MSI Gl62 6QD X78 veya Gl72 6QD X32(tek farkı yanlış görmediysem 17.3inch olması) almayı düşünüyorum. (3500₺ bütçem.) Fakat ekran kartı GDDR3, bu beni almaktan itiyor. Sizce gelecekte sorun yaratır mı? Birde 17.3inch çok büyük mü olur? Sizin öneriniz varsa açığım.

GL62 6QD | Laptops - The best gaming laptop provider | MSI Global

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop'ta 15 inçten fazlasını fazla büyük buluyorum. Sonuçta amaç taşınabilir olması. Çok ağır ve büyük olduklarından 17'lik modeller taşınmada sıkıntılılar. Yeni nesil bir ekran kartı içeren bir bilgisayar alsan daha iyi olur. Kendiminkini önerebilirim MSI GP62M 7RD Gaming Laptop Nasıldır?
Çok geç gördüm, kusura bakmayın. Hepsiburada'dan Windows 10'suz versiyonunu aldım (GL62M 7RD 609XTR) 200-300 daha ucuz. Fakat cihazın ekranının sol altında sarı ışık süzmesi vardı. Hepsiburadaya iade ettim servise gönderin deyip geri iade ettiler. Şuna serviste onarım sırası bekliyor diyor bakalım ne olacak. Yani baya uğraştırdı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı