Çözüldü MSI GL62M 7RD bölüm geçişleri veya harita yüklerken takılma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı laptop aynı sorun bende de var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu izledin mi? Kronik bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Bu arada V-SYNC tek başına bu takılmalara yol açabiliyor, eğer aktif şekilde kullanıyorsan o da olabilir sorun.
Ben aylardır bu sorun ile uğraşıyorum sizin düşünceleriniz bu sorunun varlığını değiştirmez, eğer çözümünüz yoksa boşuna mesaj yazmayın, ayrıca attığınız videoyu çeken adam da birçok oyunda takılma yaşıyor, birçok videosunu izledim zaten.
Bu arada V-Sync kapalıyken ekran bazen beyaz oluyor ve daha çok donuyor.

@Recep Baltaş

Amacım yardımcı olmak olmasa zaten yazmazdım. Ben senin yaşadığın sorun yok demedim, 7300HQ-GTX1050 ikilisinin bir arada olmasının bir sorun teşkil etmeyeceğini söylemeye çalıştım. Neyse V-SYNC oyunlarda takılmalara yol açıyor sahiden. Kapalı konumda beyaz ekran geliyorsa, bununla alakalı sorunu daha önce Nvidia denetim masasından ayarları sıfırlayarak çözmüşler. Belki takılmaları önlemek için yaptığın bir ayar V-SYNC kapalı iken beyaz ekrana neden oluyor olabilir. Eğer ürün destekliyorsa FastSYNC açman V-SYNC'ten daha iyi sonuç verebilir. Nvidia denetim masasında 3D ayarlarındaki, düşey senkronizasyon kısmında ''Fast'' diye seçenek varsa onunla bir dene istersen.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı