MSI GL62M alınır mı?

Monster'ın MSI'dan çok daha performanslı olduğu aşikar ancak Monster'a güvenemiyorum maalesef. Gaming laptop almak istediğimi söylediğimde çevremdeki çoğu kişi Monster hakkında hiç hoş olmayan yorumlar yaptılar hatta bir arkadaşım yeni Monster laptop aldığında ekran kartı bozuktu. Bu durum herkesin başına gelebilir tabii ki. Sizce Monster alırsam aradaki fiyat farkına değer mi? Kasa kalitesi ve soğutma performansı iyi midir? Aldıktan sonra en az 3-4 sene kullanmak istiyorum.
Bence Monster'a güvenebilirsiniz. Bu konuya bakabilirsiniz:
Monster Notebook Nasıldır ?

Hepsiburada'dan sipariş verdim ancak kafam bir konuya acayip takıldı. Simdi ben bu laptopu herhangi bir MSI sirvisine verebilir miyim yoksa ucuz olduğu için ithalatçı garantili mi? Eğer ithalatçı garantili ise pek iyi bir şey değil.

GL62M bende var.Gayet memnunum gta5 testi yapmadım fakat youtubeda Gamegansta adlı kanal bütün güncel oyunlari test etmis bir bakın derim
kardeşim bendede gp62m var vatandan aldım oyun oynarken touchpad ve klavyenin orta kısmı ısınıyor rahatsız edici şekilde sendede varmı böyle bir problem aynı sayılı bilgisayarlar

Tochpad isinmasi bendede oluyor nedeni ise isi borularinin oralardan gecmesi okadar rahatsiz edici degil bence cunki tochpadi neredeyse hic kullanmadim

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı