MSI GL62M vs Abra A5 V11.1

Oyun açısından yüksek doku paketlerini açmak istersen 4gb vram işine yarayacaktır.Kasa kalitesi olarak ikisi de sert plastik tek farkları msi de batarya touchpad civarına konumlandırılmış bunun için elin terliyebilir ama hava çıkış kanalı arkadan,monsterde batarya üst te olduğu için msi gibi elin terlemez fakat ekran kartı hava çıkışı sağ kısımda( ben 4-5 cm önüne plastik kap koydum hiçbir sıkıntı olmuyor).İ5 7300 hq günlük kullanım ve oyun için yeterli ama uzun yıllar boyu performans açısından sıkıntı olmasını istemezsen i7 7700hq lü monster almanı tavsiye ederim.Msi yi bilmiyorum fakat Monsterin servisi bugüne kadar gördüğüm en iyi teknik servis

N11 indiriminde 3,599 almıştım hdd li sini ssd lisi 3,780 idi.http://www.hepsiburada.com/asus-gl5...asinabilir-bilgisayar-p-HBV000004FYEM.Linkini verdiğim pc ye bakmanı öneririm.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı