MSI GL63 8RD-429XTR nasıldır?

MSI GP63 Leopard 8RE-235XTR Intel Core i7 8750H 16GB 1TB + Fiyatı Teknoloji
Asıl almayı planladığım buydu ama 2-3 ayda 4k ya yakın fiyatı arttığından almamaya karar verdim. :(

İndirim bekle falan diyen olmuş, dolar bu gidişle daha çok artar beklediğine pişman olabilirsin. Paran varsa ve lazımsa al bence, MSI güzel markadır.
Bu arada Dell, Monster al diyenler olmuş, ucuz etin yahnisi yenmez demişler, az para vericem diye paranı çöpe atmana gerek yok. Bu söylenilen markalar performans gücü olsun malzeme kalitesi olsun, soğutma gücü olsun MSI'ın yanından bile geçemezler.
Dell ucuz yada kötü marka sayılmaz gayet iyi sağlam bir marka kendini kanıtlamış bu konuda. Monster' ın kasa kalitesinden dolayı önerilmemeler mevcut o konuda bir şey diyemem. Msi iyi marka ancak seçildiği ürüne göre değerlendirmek gerekiyor kimi msi ürünler vardır üst seviye de olsa aşırı ısınmadan dolayı yaşanan sorunlar var. Özellikle ne kadar çok övülse de 1070 ekran kartlı modellerin çoğu ısınmakta. Kalitede bir yere kadar ama o kadar çok para verip bu kadar çok düşük donanım almak biraz kötü sonuç. Ayrıca linkteki model giriş seviyesindeki laptop modellerindekilerle aynı tasarım ve malzemeye sahip. GE serisi olsa anlardım.
Asıl almayı planladığım buydu ama 2-3 ayda 4k ya yakın fiyatı arttığından almamaya karar verdim. :(
:/ zamanında 7-8 bin lira bandında satışsa çıkmıştı. Doların hali işte buraya çekti.

GE serisi yok mu güzel?
Dell ucuz yada kötü marka sayılmaz gayet iyi sağlam bir marka kendini kanıtlamış bu konuda. Monster' ın kasa kalitesinden dolayı önerilmemeler mevcut o konuda bir şey diyemem. Msi iyi marka ancak seçildiği ürüne göre değerlendirmek gerekiyor kimi msi ürünler vardır üst seviye de olsa aşırı ısınmadan dolayı yaşanan sorunlar var. Özellikle ne kadar çok övülse de 1070 ekran kartlı modellerin çoğu ısınmakta. Kalitede bir yere kadar ama o kadar çok para verip bu kadar çok düşük donanım almak biraz kötü sonuç. Ayrıca linkteki model giriş seviyesindeki laptop modellerindekilerle aynı tasarım ve malzemeye sahip. GE serisi olsa anlardım.

:/ zamanında 7-8 bin lira bandında satışsa çıkmıştı. Doların hali işte buraya çekti.
Aynen içinde ki arttıkça fiyatta artıyor ama GL63M güzel bence hem az ısınan işlemci zaten GPU da ısınmıyor gayet makul ama tabi MSI bu modeller de LCD kullanıyor LED olsa çok güzel olurdu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı