MSI GL63 Nasıldır?

Laptopda kesin karar değilseniz. Masaüstü bilgisayar olarak tercihini değiştirebilirsiniz. Gereksiz yere çok pahalı laptop fiyatları. 1.500 - 2000 TL fiyatları arttı.

Laptopda kesin karar değilseniz. Masaüstü bilgisayar olarak tercihini değiştirebilirsiniz. Gereksiz yere çok pahalı laptop fiyatları. 1.500 - 2000 TL fiyatları arttı.

Yolda kullanacağım ve evde oyun oynayacağım yani dışarıda gezdirebilmem gerek bu yüzden laptop almam gerek maalesef, GL serisi hakkında yorum yapabilirseniz çok sevinirim 😁

Bu fiyata RTX 2060 ekran kartlı laptoplar var. Asus scar 2 veya monster tulpar serilerine bakabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop iyi sayılır fakat farklı yerlerde baksan iyi olur uygunluk açısından 😉

Hocam KDV indirimi vardı. 10000 TL'ye geliyordu bitmiş. Bir daha ne zaman gelir acaba onuda bilmiyorum moralim bozuldu. ☹

Bu fiyata RTX 2060 ekran kartlı laptoplar var. Asus scar 2 veya monster tulpar serilerine bakabilirsin.

Hocam Monster pek düşünmüyorum, Asus ise elimdeki, Asus ve çok ısınıyor yani aynısı olursa diye korktum açıkçası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı