MSİ GL63 vs ASUS TUF FX504GD

Yani MSI'dan değilde satın alacağın yerden şüphe duyulabilir. Bu yüzden farklı yerlere de bakıp fiyat karşılaştırması yapmanı tavsiye ederim. Bir de nereden alınabilir veya falan site güvenilir midir gibi bir araştırma yapmanı da tavsiye ederim. Ekşi Sözlük bu konuda iyi bir kaynak olabilir diye düşünüyorum.

Yani MSI'dan değilde satın alacağın yerden şüphe duyulabilir. Bu yüzden farklı yerlere de bakıp fiyat karşılaştırması yapmanı tavsiye ederim. Bir de nereden alınabilir veya falan site güvenilir midir gibi bir araştırma yapmanı da tavsiye ederim. Ekşi Sözlük bu konuda iyi bir kaynak olabilir diye düşünüyorum.
Mağara bir görüş olabilir ama ben elektroniğin elden alınması taraftarıyım bu yüzden biraz araştırıp geldim😂.İtopya,ebrar bilgisayar ve İstanbul bilişimde civari fiyatlarda geziniyor şuan indirimdeymiş gösterilene göre, ki mağazaları olan yerler bunlar.Desteğiniz için de teşekkürler.Kasa kalitesi hakkında bir fikriniz var mıdır bu iki marka ya da bilgisayarda?

Yani şıklığa bak derim :sinsi: Başka türlü, notebook kasası işte sonuçta. Dikkat etmek lazım. Hassas yaratıklardır :) Şaka maka bir yana ikisi de oldukça sağlamdır. En iyiler arasındalar şüphesiz.

Kesinlikle MSI al. Kaliteli kasa, 2 fan ve 7 ısı dağıtma borusu ile ısınmayı en alt seviyeye indiriyor. Ayrıca yazılımsal olarak da üstün. Videolara bakabilirsiniz.

Kesinlikle MSI al. Kaliteli kasa, 2 fan ve 7 ısı dağıtma borusu ile ısınmayı en alt seviyeye indiriyor. Ayrıca yazılımsal olarak da üstün. Videolara bakabilirsiniz.
Yani şıklığa bak derim :sinsi: Başka türlü, notebook kasası işte sonuçta. Dikkat etmek lazım. Hassas yaratıklardır :) Şaka maka bir yana ikisi de oldukça sağlamdır. En iyiler arasındalar şüphesiz.
Ayrı ayrı teşekkür ederim genelde herkes msi dan yana.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı