MSI GL65 9SC-041XTR Laptop Alınır mı?

ben geçen hafta aldım gayet memnunum gayet hızlı kullanışlı şık bir laptop oyunlarda ultra ayarlarda daha kastıran göremedim pubg'yi falan gayet rahat oynuyorum. Turbo fan var istersen oyuna girdiğinde açabiliyorsun gram ısınmıyor tek sıkıntısı bir hdd alman gerekiyor depolaması gerçekten yetmiyor. Turbo fanlar açtığın zaman biraz fazla ses çıkarıyor kulaklık takınca rahatsız olmuyorsun ama kulaklığın yokken çalıştırıp şöyle 1 saat oyun oynayıp fanları durdukduktan sonra bir ohhh be dünya varmış dedirtiyor. Önemli bir sıkıntısı ise ekranın 60Hz olması yani bir oyundan 300fps de alsan sen onun sadece 60fps'ini görebiliyorsun. 😅 bunlar dışında kesinlikle tavsiye ederim almanı hızına zaten diyecek bir şey yok.

Son düzenleme:
ben geçen hafta aldım gayet memnunum gayet hızlı kullanışlı şık bir laptop oyunlarda ultra ayarlarda daha kastıran göremedim pubg'yi falan gayet rahat oynuyorum. Turbo fan var istersen oyuna girdiğinde açabiliyorsun gram ısınmıyor tek sıkıntısı bir hdd alman gerekiyor depolaması gerçekten yetmiyor. Turbo fanlar açtığın zaman biraz fazla ses çıkarıyor kulaklık takınca rahatsız olmuyorsun ama kulaklığın yokken çalıştırıp şöyle 1 saat oyun oynayıp fanları durdukduktan sonra bir ohhh be dünya varmış dedirtiyor. Önemli bir sıkıntısı ise ekranın 60Hz olması yani bir oyundan 300fps de alsan sen onun sadece 60fps'ini görebiliyorsun. 😅 bunlar dışında kesinlikle tavsiye ederim almanı hızına zaten diyecek bir şey yok.
CL değerini atabilir misin ramlerin?
Bu ram uyumlu mu? CL değeri 19

CL değerini atabilir misin ramlerin?

Bu ram uyumlu mu? CL değeri 19
onu bende bilmiyorum yazmıyor

oraya nerden bakacağım çok anlamıyorum da xd
CPU-Z adında uygulama var Google'a yazarsan çıkar,indireceksin sonrası kolay dostum :)
Buradan indireceksin korkmana gerek yok güvenilir bir program technopatta bu uygulamayı kullanarak bilgisayardaki donanımı öğreniyor
Bulamadınız mı efendim?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı