MSI GL65 ışık sızması tespiti

Akşam karanlıkta fotoğraf çekip atabilirmisiniz
Hocam ilk görselde bilgisayardan ss aldım. İkincisini kendim çektim. Ancak kendi çektiğimde kamera biraz daha abartılı göstermiş yoksa alt tarafta sızma o kadar fazla değil çok daha az. Üst tarafta bir tık daha az diyebilirim.

Dosya Ekleri

• foto.png
    foto.png
    6 KB · Görüntüleme: 70
  • WhatsApp Image 2021-03-25 at 19.40.58.jpeg
    WhatsApp Image 2021-03-25 at 19.40.58.jpeg
    41,7 KB · Görüntüleme: 72
Hocam ilk görselde bilgisayardan ss aldım. İkincisini kendim çektim. Ancak kendi çektiğimde kamera biraz daha abartılı göstermiş yoksa alt tarafta sızma o kadar fazla değil çok daha az. Üst tarafta bir tık daha az diyebilirim.
Hocam klavyeyi nasıl ışıklandırdın ben yapamadım.Işık sorunu hemen hemen aynı ikimizin ben ıpsglow olduğunu düşünüyorum

Hocam klavyeyi nasıl ışıklandırdın ben yapamadım.Işık sorunu hemen hemen aynı ikimizin ben ıpsglow olduğunu düşünüyorum
Hocam ışıklandırma için fn tuşu + en sağdaki eksi ve artı tuşlarına basın. Dediğiniz gibi bizimkisi IPS Glow herhalde çünkü akşam olunca sızmanın olduğu yerden eser yok gibiydi :)

Merhaba,yaklaşık 2 hafta önce aynı cihazı aldım.Benim aldığım fiyatta 11.951 TL.Şu günlerde bu cihazın fiyatı 14.000 TL en azından.Ancak bi kaç sorum ve sorunum var.Aynı sorunlar sizde de var mı merak ediyorum arkadaşlar.Cihazım bu yazıyı yazarken bile ısınıyor ve fan sesini duymak gayet mümkün.Özellikle düşük-orta özellikli bi oyun oynarken bu fan sesi çok çok daha yükseliyor.CPU bu oyunu oynarken yaklaşık olarak 65 derecelerde seyrediyor.Aynı zamanda benim cihazımda da ışık sızması mevcut ancak sizinkilerden biraz daha fazla.Bugün iade etme hakkım doluyor ne tavsiye edersiniz acaba.Resim isterseniz yollayabilirim zira elimi çabuk tutmam gerekiyor

Merhaba,yaklaşık 2 hafta önce aynı cihazı aldım.Benim aldığım fiyatta 11.951 TL.Şu günlerde bu cihazın fiyatı 14.000 TL en azından.Ancak bi kaç sorum ve sorunum var.Aynı sorunlar sizde de var mı merak ediyorum arkadaşlar.Cihazım bu yazıyı yazarken bile ısınıyor ve fan sesini duymak gayet mümkün.Özellikle düşük-orta özellikli bi oyun oynarken bu fan sesi çok çok daha yükseliyor.CPU bu oyunu oynarken yaklaşık olarak 65 derecelerde seyrediyor.Aynı zamanda benim cihazımda da ışık sızması mevcut ancak sizinkilerden biraz daha fazla.Bugün iade etme hakkım doluyor ne tavsiye edersiniz acaba.Resim isterseniz yollayabilirim zira elimi çabuk tutmam gerekiyor
İyi Günler Hocam. Fan sesi + oyunlarda daha da yükselen fan sesleri bende de mevcut ama ben kabullendim artık. Cs:Go - Pubg Lite gibi oyunlarda kalite artınca CPU ısınıyor hemen fan devreye giriyor. Ben zaten çok fazla oyun oynayan biri değilim iş için almıştım. İsterseniz bir MSI ve aldığınız yer ile görüşün sizin için bir şeyler yapsınlar.
İyi Günler Hocam. Fan sesi + oyunlarda daha da yükselen fan sesleri bende de mevcut ama ben kabullendim artık. Cs:Go - Pubg Lite gibi oyunlarda kalite artınca CPU ısınıyor hemen fan devreye giriyor. Ben zaten çok fazla oyun oynayan biri değilim iş için almıştım. İsterseniz bir MSI ve aldığınız yer ile görüşün sizin için bir şeyler yapsınlar.
Ek olarak iade edip Lenovo Legion alabilirsiniz. Şu an fiyatı 12299 lira olması lazım.

Ek olarak iade edip Lenovo Legion alabilirsiniz. Şu an fiyatı 12299 lira olması

Ek olarak iade edip Lenovo Legion alabilirsiniz. Şu an fiyatı 12299 lira olması lazım.

hocam bu ürünü bu fiyata aldığım için mutluyum cihazı açıkcası değiştirmek istemiyorum.Şu anda format attık ve tekrar kurulum yapıyoruz(bios,driver,firmware) ancak şöyle bir sıkıntımız var MSI koalylık olsun diye başında bize tüm srücülerin bulunduğu bi dosya hazırlamış ben kurulum aşamasında o dosyayı yanlışlıkla sildim.Elle teker teker de yapabiliriz ama çok fazla sürücü olduğu için atlama yapmamız çok mümkün.Bu cihazdan alan arkadaşlar o dosyayı benimle bir şekilde paylaşabilir mi ? Bu mümkün müdür aca o şekilde yapsak daha kolay olur. eğerki ısınma problemi bununla alakalı ise hallolacaktır diye umut ediyorum.Onun yanı sıra ekrandaki ışık sızmasının resmini sizinle paylaşayım onun hakkında da yorum yaparsanız sevinirim

Dosya Ekleri

• 175671962_250486293490766_3497183295014681367_n.jpg
    175671962_250486293490766_3497183295014681367_n.jpg
    235,9 KB · Görüntüleme: 58
  • 175722941_250486246824104_4151108711025930126_n.jpg
    175722941_250486246824104_4151108711025930126_n.jpg
    195,2 KB · Görüntüleme: 49

Geri
Yukarı