MSI GL65 Leopard 10SCXR-032XTR nasıldır?

Ya kafama şey takıldı normal boşta çalışırken klavyenin orta kısmı sıcak oluyor onun dışında sol ve sağ kısımlar serin oyun oynarken aynı şekilde oluyor sizde de öyle mi acaba merak ettim. Az önce Valorant girdim CPU 95 derecelere geldi sebebi sizcr nedir eksik bir şey mi yaptım

Belirli bir sıcaklığa ulaşmadan fanlar çalışmıyor o yüzden klavyenin kısmı sıcak oluyor. Benim dediğim şekilde o ayarları yaparsanız (Dragon Center'dan user kısmından Advanced yerinde ayar kısmı var ondan bahsediyorum) boştayken ısınma sorununuz çözülecektir.
Hocam laptop çok ısınıyor benim 95 dereceleri görüyor çoğu oyunda. Cooler Boost'da açık olduğu halde. Hiç ısınma sorunu yaşadın mı?

Şahsen yukarıda bahsettiğim oyunları oynarken o kadar sıcaklığa ulaşmadım. Bilemiyorum o kadar ısınması normal mi?

Farklarını bilmiyorum, fakat attığınız laptopu 1 aydır kullanıyorum. Soğutması, şarj durumu vs. çok iyi bir laptop. Söylenildiği gibi renklerle alakalı bir durum hissetmedim. Ve kasası da bayağı kaliteli tavsiye ederim.
Merhaba aynı model laptopu almayı düşünüyorum . kasası metal mi

Merhaba, bende de msi gl65 leopard 10scxr-061xtr modeli var ve pc'yı 4 gün önce aldım. Valorant oynarken cpu sıcaklığının 88-90 derece aralığında olgunu gördüm. Hediye gelen Marvel's avengers oyununda ise cpu'nun 95 derecelere çıktığını anlık olarak 100 dereceyi gördün acaba benim bilgisayarda mı bir sorun var yoksa normal mı aynı model bilgisayarı olan arkadaşlar yazabilir mi.. Ayrıca panelde ışık sızması var olan arkadaşlar bu sorunu yaşadılar mı

Yeni konular

Geri
Yukarı