MSI GL65 Leopard 10SCXR-032XTR nasıldır?

Farklarını bilmiyorum, fakat attığınız laptopu 1 aydır kullanıyorum. Soğutması, şarj durumu vs. çok iyi bir laptop. Söylenildiği gibi renklerle alakalı bir durum hissetmedim. Ve kasası da bayağı kaliteli tavsiye ederim.

Bende aldım hocamda merak ettim ikisinin arasındaki farkı indirimden 7000 TL'ye almıştım. Galiba ilki 120 Hz ikincisi 144Hz. Bir de size bir şey sormak isterim. RAM ve SSD takmak istiyorum ama içinde M.2 SSD 256 GB var onu hiç çıkarmadan ekstra yanına SATA SSD takmak istiyorum acaba içinde yer giriş vs. var mıdır? Bir de hangi RAM'i almalıyım yanına ekstra 8 GB. Cevaplarsanız sevinirim.

Bende aldım hocamda merak ettim ikisinin arasındaki farkı indirimden 7000 TL'ye almıştım. Galiba ilki 120 Hz ikincisi 144Hz. Bir de size bir şey sormak isterim. RAM ve SSD takmak istiyorum ama içinde M.2 SSD 256 GB var onu hiç çıkarmadan ekstra yanına SATA SSD takmak istiyorum acaba içinde yer giriş vs. var mıdır? Bir de hangi RAM'i almalıyım yanına ekstra 8 GB. Cevaplarsanız sevinirim.
Yeni gördüm kusura bakma. Ekstra bir M.2 SSD slotu var. Ben ram olarak Asus fx506 dan çıkma bir ram aldım taktım. Dual channel çalıştı. 2666 Mhz veya daha üstü olmasına dikkat ederek almıştım. Bi sıkıntı yaşmadım.

Yeni gördüm kusura bakma. Ekstra bir M.2 SSD slotu var. Ben ram olarak Asus fx506 dan çıkma bir ram aldım taktım. Dual channel çalıştı. 2666 Mhz veya daha üstü olmasına dikkat ederek almıştım. Bi sıkıntı yaşmadım.
Bende dün elime ulaşan 144hz olan modelden aldım fakat fan sesleri sanırım alışık olmadığım için biraz fazla geldi. Şeyi sormak istiyorum hdd takmak için kendin açtın garantisi bozuldu mu ram takınca performans nasıl arttı bugüne kadar bi sıkıntı sorun yaşadın mı? Soğutma konusunda bence başarılı baya oyun vs denedim sorun olmadı sadece kendim nasıl açabilirim açabilir miyim vs tecrübelerini öğrenmek istedim.

Bu satıcıdan 8.999 TL'ye aldım bu modeli dün elime geçti. 144Hz 9ms IPS bir panel kullanılmakta ve %72 ntsc yani %100 RGB'ye yakın. Gayet güzel ve hoşuma gitti birkaç test yapabildim bir sıkıntı ile karşılaşmadım henüz. Satıcı güzel paketlemişti. Tek sıkıntısı 2.5" SSD yükseltmesi için slot yok. Ve numpad yok. Tavsiye ederim.

Bende dün elime ulaşan 144Hz olan modelden aldım fakat fan sesleri sanırım alışık olmadığım için biraz fazla geldi. Şeyi sormak istiyorum HDD takmak için kendin açtın garantisi bozuldu mu RAM takınca performans nasıl arttı bugüne kadar bir sıkıntı sorun yaşadın mı? Soğutma konusunda bence başarılı bayağı oyun vs denedim sorun olmadı sadece kendim nasıl açabilirim açabilir miyim vs tecrübelerini öğrenmek istedim.

Dostum bizzat MSI'ya mail attım garanti kapsamından çıkmıyor denildi ama herhangi bir sorun yaşarsanızda sizin hatanız diyor kısaca açıp takarken vs. Eğer hiçbir bilgin yoksa bulaşma derim yapacağın şey sadece arka kapağı çıkarıp yeni bir RAM takacaksın aynı değerli. Ne kadara aldın bu arada ?

Dostum bizzat MSI'ya mail attım garanti kapsamından çıkmıyor denildi ama herhangi bir sorun yaşarsanızda sizin hatanız diyor kısaca açıp takarken vs. Eğer hiçbir bilgin yoksa bulaşma derim yapacağın şey sadece arka kapağı çıkarıp yeni bir RAM takacaksın aynı değerli. Ne kadara aldın bu arada ?
Geçen günlerde trendyolda indirime girdi uyguna aldığımı düşünüyorum ama bilemedim yinede :d 7350 tl ye aldım sende de aynısı mı var?

Yeni konular

Geri
Yukarı