MSI GL65 Leopard 10SCXR-061XTR Laptop Sıcaklık Değerleri Normal mi?

Msi GL65 panelde ışık sızması sorunu yaşıyor musunuz acaba? Karanlıkta siyah renklerde ışık sızmaları var mı? Msi GL75 almayı düşünüyorum ama tek çekincem panel kalitesi ve ışık sızması durumu.
ışık sızması üst tarafta ortada ve solüst köşede az da olsa var ama ben sorun yaşamadım. Çok bilgi sahibi değilim ama tn ekranlarda az da olsa oluyormuş sızma. zaten144 hz olması yetiyor bana. Telefonla çektiğim fotografta dediğim sızmayı daire içinde aldım sag altta fotografta sanki ekranın yarısında sızma varmış gibi gözüküyor ama öyle değil telefondan a öyle gözüküyor. Bİde ek olarak şunu da söyleyim ürünün açıklamalarında yazan güçlü ses olayı yalan çok güçlü bir ses çıkarmıyor

Dosya Ekleri

• ışık sızması.jpg
    ışık sızması.jpg
    69,6 KB · Görüntüleme: 72
Işık sızması sorunu bende de var aynı arkadaşın gösterdiği noktalarda. Ayrıca msi afterburner yükledim bilgisayara ve valorant oynadım bilgisayarın cpu'su 88-90 derecelere yükseldi.Marvel's avengers ta 95 dereceleri gördü.

Genelde ışık sızması olan bir model, çok kafaya takılacak bir durum değil panelin ince olmasından kaynaklanıyor. Bildiğim kadarıyla ilk 6 ay içinde servispoint panelde aşırı bir sorun varsa değişim yapıyor. (Cihaz değişim için 6 ay) ama elzem şekilde bir sorun yoksa geri gönderiyorlar. Bir de bu makinenin ekran kartı kendiliğinden OC’lu o Dragon Center'daki ayarlar hikaye bilginiz olsun 😁

Ben ekim ayından beri kullanıyorum öyle çok oyun oynayan insan değilim yine de GTA 5 yükledim ve ısındıgını hissetmedim kulaklık ile kullandığım için fanı da açtım hiçbir sıkıntı yaşamadım GTA 5 sildiğim için değerlerini atamıyorum. Şimdi Valorant oynuyorum Full ayarlarda 160-180 arası FPS alıyorum. Sana Notebook'un arkasını da atıyorum resimde görüldüğü gibi arkası çok açık hava girişi çok oluyor bu yüzden ASUS TUF gibi kapalı değil yani. Tek sıkıntı olarak sana söyleyeceğim şey şark girişi sag tarafta ve ortada olması mouse kullanırken geniş yer lazım yoksa çarpıyor. Son olarak ben Ekim'de 8600 liraya almıştım.

Bu arada gerçekten altı efsaneymiş. TUF kullanıyorum ben de cidden özendim öyle alt kapağa şu an 😅

Bu arada gerçekten altı efsaneymiş. TUF kullanıyorum ben de cidden özendim öyle alt kapağa şu an 😅
Bende tuf alacaktım o kadar inceleme izledim hiçbiri tasarım hatası olan hava girişleri sorununu anlatmamış bir tek donanım arşivi videosunda anlatmış ve aynı oyunlarda ısı farkını görünce msi almaya karar verdim ve hava girişleri çok iyi bir tek çabuk tozlanır korkusu var ama daha yeni aldıgım için yaşamadım o sorunu ama tozun temizlenmesi kolay zaten

Geri
Yukarı