MSI GL65 Leopard 10SEK-022 vs. MSI GL65 Leopard 10SFK-062

@RamazanKurnaz hocam ben gayet memnunum. Ürünün kalitesi falan gayet iyi. Cyberpunk gibi yüksek oyunlarda bile 90 dereceyi görmedim. Türkiye'de bu fiyata bu özelliklerde MSI cihaz yok. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

t
@RamazanKurnaz hocam ben gayet memnunum. Ürünün kalitesi falan gayet iyi. Cyberpunk gibi yüksek oyunlarda bile 90 dereceyi görmedim. Türkiye'de bu fiyata bu özelliklerde MSI cihaz yok. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
Teşekkür ederim hocam. Peki acaba fps değerli nasıldır 4k 2k ya da 1080p ultra pubg vs . Nasıl sizce ?. Acaba 30 serisi beklenmeli mi ? eğer ucuz olursa 20 serisinden beklemek isterim

@RamazanKurnaz hocam bence bekleyin ama ben bu ülkede daha ucuz olacağını sanmıyorum. 1500 dolarlık şeyi 21000'e satıyorlar. Ama yine de beklemekte fayda var.

@RamazanKurnaz hocam ben de Amazon'dan almayı düşündüm ama yurt dışı olması kafamı karıştırdı. Türkçe klavye olmayacak, herhangi bir sorunda birine ulaşmak zor olacak.

@RamazanKurnaz hocam ben de Amazon'dan almayı düşündüm ama yurt dışı olması kafamı karıştırdı. Türkçe klavye olmayacak, herhangi bir sorunda birine ulaşmak zor olacak.

Hocam makro yaparak Türkçe karakterleri hallederiz. Bu global garantisi olsa Türkiye'den almakla bir farkı var mı acaba?
Tamam belki garanti kapsamında ABD'ye yollanması gerek ama aradaki para farkına değer. Zaten ücreti onlar karşılarlar diye biliyorum yanlış değilsem. Bilmem acaba başka yollar var mı ama çok pahalı TR.

@RamazanKurnaz hocam ben de tam bilemiyorum maalesef. Şu an Türkiye'de yurt dışı fiyatına en yakın Fenix var. Karar sizin yine de.

Geri
Yukarı