MSI GL65 Leopard 10SEK-022 vs. MSI GL65 Leopard 10SFK-062

Birde arkadaşlar amazondan ürünü aldım diyelim. Parayı kaç güne çekiyor site. Bilginiz varmı acaba?

MSI GL65 Leopard 10SFK-062 modelini kullanıyorum merak ettiğin sorular varsa sorabilirsin​

Teşekkür ederim, bende onun siparişini vereceğim bugün inşallah.
Öncelikle; 1: Amazon üzerinden mi aldınız?
2:Ürün genel olarak aşırı fan sesi - ısınma - kalitesiz kasa yapısı gibi bir sorunu varmıdır?
3: Aynı zamanda oyun oynayıp aynı zamandada digital boyama yapmak istiyorum.
4: Bundan önceki bilgisayarımı 10 yıl önce aldım ve rafa kaldırdım. Buda sizce uzun ömürlü olabilecek bir cihazmıdır, sizce? O kadar para verip - risk aldığımızda değer mi? :)
5: Amazondan v.s aldıysanız Türkçe klavye için sticker kullandınız mı?
Teşekkürler.

Teşekkür ederim, bende onun siparişini vereceğim bugün inşallah.
Öncelikle; 1: Amazon üzerinden mi aldınız?
2: Ürün genel olarak aşırı fan sesi - ısınma - kalitesiz kasa yapısı gibi bir sorunu var mıdır?
3: Aynı zamanda oyun oynayıp aynı zamandada Digital boyama yapmak istiyorum.
4: Bundan önceki bilgisayarımı 10 yıl önce aldım ve rafa kaldırdım. Bu da sizce uzun ömürlü olabilecek bir cihaz mıdır, sizce? O kadar para verip - risk aldığımızda değer mi? :)
5: Amazon'dan vs aldıysanız Türkçe klavye için sticker kullandınız mı?
Teşekkürler.

1. Evet Amazon üzerinden 27 Kasım'da satın aldım toplam 1415$ ödedim 93.99$ refund (iade) oldu Amazon destekle görüşüp kargo ücretinin ($55) iadesini aldım kalan kısım ise vergi iadesi
2-3. performansından aşırı memnunum herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız.
4.Evet kesinlikle alınabilecek bir cihaz ben de halihazırda bir MSI daha cihazım var onunla karşılaştırma şansı da buldum gerçekten bu cihaz aşırı Premium hissettirdi fanları aynı RPM değerlerinde çalışmasına rağmen GL65 olanın fanları daha iyi üflüyor havayı diğer cihazım da GF75 Thin serisi yeni bir model (3-4 aylık) sakın eski model falan sanmayın.
5.Klavyede tuşları ezbere bildiğim için herhangi bir sticker kullanmıyorum ama klavye soyulmaması için harici Corsair K68 Cherry Red Switch klavye sipariş verdim.

Kargo ücreti tekrardan geri iade ediliyor mu? Birde alırken tek sefer ödeme yaptınız sonra karışmadınız değil mi? Gümrükte v.s sorun yaşamak istemiyorum da?

Geri
Yukarı