MSI GL65 Leopard 10SER-083TR alınır mı?

Aikka

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:

Arkadaşlar herhangi bir Türk veya yabancı YouTube kanalında güzel bir incelemesini bulamadığım bu bilgisayarı satın almayı düşünüyorum. Var mıdır kullanan veya bir tanıdığında bilgi sahibi olan? Önerir misiniz?
Ryzen kullananları bekleyebilirsiniz bence.

Alpha serisinden farklı MSI'ın Ryzen kullanacağı yeni bir seri mi geliyor?
MSI için değil de genel için demiştim. Bu kadar fiyat verip beklememek kötü olabilir.

MSI için değil de genel için demiştim. Bu kadar fiyat verip beklememek kötü olabilir.

Uzun zamandır neredeyse her gün, yaklaşık 6-7 tane alışveriş sitesini günde 3 defa turluyorum ortalama. Elime geçen tek şey dolardaki artış ve neticesinde bilgisayar fiyatlarındaki 2000 TL'ye yakın yükselme. Ondan artık daha fazla bekleyecek psikolojim ve bütçem kalmadı, alabileklerimden de olmak istemiyorum bu hızlı artış sebebiyle...

Uzun zamandır neredeyse her gün, yaklaşık 6-7 tane alışveriş sitesini günde 3 defa turluyorum ortalama. Elime geçen tek şey dolardaki artış ve neticesinde bilgisayar fiyatlarındaki 2000 TL'ye yakın yükselme. Ondan artık daha fazla bekleyecek psikolojim ve bütçem kalmadı, alabileklerimden de olmak istemiyorum bu hızlı artış sebebiyle...
Bence alınır. Beklemek istemiyorsanız güzel bir tercih.

12000 TL'ye i7-9750h işlemcili ve RTX2070 ekran kartlı laptopumu aldığım için çok mutlu oldum nedense...

Arkadaş o fiyat ve özellik nedir. Saçmalık tam anlamıyla...

1 hafta önceye kadar Asus'un ryzen 4000 serili modeli vardı rtx 2060 dı sanırım ekran kartıda. O bile 10 bin küsürattı. Bence hocam 4000 serisin bekleyin çünkü gerçekten çok farklı bir işlemci. (Karşılaştırmalara bakabilirsiniz) Ben bu fiyatları buna vermezdim.

1 Hafta önceye kadar ASUS'un Ryzen 4000 serili modeli vardı RTX 2060'dı sanırım ekran kartı da. O bile 10 bin küsürattı. Bence hocam 4000 serisin bekleyin çünkü gerçekten çok farklı bir işlemci. (Karşılaştırmalara bakabilirsiniz) ben bu fiyatları buna vermezdim.

Yabancı forumlara ve kanallara baktığım zamaan 4000 serisinin oyunlara ve programlara şu anda tam olarak entegre edilmediği görünüyor. Oyun oynarken oyundan atma, mavi ekran, 100'lerde gezen FPS'in birden 20'ye düşüp 5 dakika devam etmesi gibi gibi...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı