MSI GL65 Leopard 10SER alınır mı?

Biraz zam gelmiş ama aciliyetten almak zorundayım. Önerir misiniz? Bütçe 16-17 aralığında. Sağlam, yormayacak bir şey arıyorum.

Bu ikisini inceleyin. Benim tercihim MSI almak olurdu.

Bu ikisini inceleyin. Benim tercihim MSI almak olurdu.

Ben de MSI alacağım. GF65 Thin 10ue modelini forumda kimse önermiyor. Yoksa 3060 olduğundan ben de onu alacaktım. Sizin fikriniz nedir? Nedense Acer'a yaklaşmak istemiyorum. Monster'dan çok çektim ondan olsa gerek.

1-2 ay önce aldım bu bilgisayarı. O zaman eski bilgisayarım iyice afalladığı için acele etmek zorunda kalmıştım. Gayet güzel, sağlam ve performanslı bir model fakat 16-17k bütçeniz varken bu zamanda 2060 almak mantıklı değil. 3060lara yönelmenizi tavsiye ederim. Asus Zephyrus G15'e bir bakın, ben şu an alsam onu alırdım.

Ben de MSI alacağım. GF65 Thin 10ue modelini forumda kimse önermiyor. Yoksa 3060 olduğundan ben de onu alacaktım. Sizin fikriniz nedir? Nedense Acer'a yaklaşmak istemiyorum. Monster'dan çok çektim ondan olsa gerek.
Merhaba, Öncelikle Monster'ı bu fiyat bazında tercih etmemenizi öneririm. Yukarıda Monster Tulpar önerilmiş fakat orada olan iki model de Tulpar görünümle Abra serisindendir. Kasa kalitesi ve plastik kullanımı aşırıya kaçıran bir seri kendisi.

MSI GF65 Thın için gelirsek ise ısınma sorunu olduğunu belirtiyorlar fakat AAA+ oyunlarda çokta ısındığı söylenemez. Ayrıca AAA+ oyunlarda makul sıcaklıklara kadar ısınıcak tabi ki. Şu videoyu bırakayım, sıcaklık değerlerini inceleyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1-2 ay önce aldım bu bilgisayarı. O zaman eski bilgisayarım iyice afalladığı için acele etmek zorunda kalmıştım. Gayet güzel, sağlam ve performanslı bir model fakat 16-17k bütçeniz varken bu zamanda 2060 almak mantıklı değil. 3060'lara yönelmenizi tavsiye ederim. ASUS Zephyrus G15'e bir bakın, ben şu an alsam onu alırdım.

En ucuzu 17500 o aşar biraz. Eğer daha aynı modelim farklı bir yerde ya da farklı güzel bir cihaz önerebilir misiniz?
Merhaba, öncelikle Monster'ı bu fiyat bazında tercih etmemenizi öneririm. Yukarıda Monster Tulpar önerilmiş fakat orada olan iki model de Tulpar görünümle Abra serisindendir. Kasa kalitesi ve plastik kullanımı aşırıya kaçıran bir seri kendisi.

MSI GF65 Thin için gelirsek ise ısınma sorunu olduğunu belirtiyorlar fakat AAA+ oyunlarda çok da ısındığı söylenemez. Şu videoyu bırakayım, sıcaklık değerlerini inceleyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok araştırdım dün Max 87/90 aralığında takılıyor yük altında. Millet ısınıyor diyor benim ısınma kavramım +93'tür. Neden diyeceksiniz benim Monster ha bire 99 gördüğünden :D

Geri
Yukarı