MSI GL65 Leopard alınır mı?

Bütçe
12.000

KatliyaM

Hectopat
İyi akşamlar arkadaşlar. Yaklaşık 1 aydır kendime laptop bakıyorum ve yurtdışından almaya karar verdim. Şu an elimde Monster Abra A5 13.4 modeli var. MSI'yın GL65 Leopard kasasını Vatan bilgisayarda bulamadığım için inceleyemedim. Kullanan arkadaşlar yorumlarını yazarsa sevinirim. Araştırdığım kadarıyla bu fiyat aralığında en iyi bilgisayar bu gibi duruyor. Kendi bilgisayarımdan MSI'ya geçip bu kadar fark ödemeye değer mi? Laptop elime ulaşınca şu anki Laptopumu'da satmayı düşünüyorum.

Monster Abra A5 13.4:
i7-8750h
16 GB RAM.
4 GB 1050 Ti.
@Ramazan Ö @Dark Lord of the Sith @Cliff_Burton @Radeon RX 5500M

Son düzenleme:
İyi akşamlar arkadaşlar. Yaklaşık 1 aydır kendime laptop bakıyorum ve yurtdışından almaya karar verdim. Şu an elimde Monster Abra A5 13.4 modeli var. MSI'yın GL65 Leopard kasasını Vatan bilgisayarda bulamadığım için inceleyemedim. Kullanan arkadaşlar yorumlarını yazarsa sevinirim. Araştırdığım kadarıyla bu fiyat aralığında en iyi bilgisayar bu gibi duruyor. Kendi bilgisayarımdan MSI'ya geçip bu kadar fark ödemeye değer mi? Laptop elime ulaşınca şu anki Laptopumu'da satmayı düşünüyorum.

Monster Abra A5 13.4:
i7-8750h
16 GB RAM.
4 GB 1050 Ti.

Hocam GL65 model kodu nedir? Örneğin: 10sfr, 10ser.

1050Ti şuan ki tüm oyunları oynatıyor diye biliyorum, bekleyip beklememek size kalmış.
GL75 Amerika'da şuan satışta, belki tekrar Türkiye'ye gönderim açılır. Ama dolar malum, yükselmeyi sever.
2060 11.6k için değer mi, emin olamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı