MSI GL65 Leopard nasıl?

Başka bir şey yazmama gerek yok.

Acer ve MSI aynı kalitede mi sence?
Fiyatı dışında sorunu yok. Ederi 11-12 falan. Bilemedin 13 en fazla.

Aynı özellikte HP Omen var 14 bin, Lenovo Legion var 18 bin, aldığı fiyat normal, birçok sorunu olan HP'yi mi alsın.

Ederinden biraz fazlaya almışsınız. Yine de hayırlı olsun. Laptopun kendisi güzel, içindeki parçalar kuvvetli. Benim tavsiyem aynı fiyata Predator 3060 almanız yönünde olurdu.

Acer ve MSI aynı kalitede mi sence?

Aynı özellikte HP Omen var 14 bin, Lenovo Legion var 18 bin, aldığı fiyat normal, birçok sorunu olan HP'yi mi alsın.

Omen serisi sağlamdır. Aynı zamanda Acer Predator'lar da öyle. Monster veya Casper ürünü değil bunlar. MSI fanboyu olmaya gerek yok. Cihaz güzel ama çok pahalı. Bu fiyata 3060 3070 varken gidip de 2060 almak çok mantıklı değil.

Omen serisi sağlamdır. Aynı zamanda Acer Predator'lar da öyle. Monster veya Casper ürünü değil bunlar. MSI fanboyu olmaya gerek yok. Cihaz güzel ama çok pahalı. Bu fiyata 3060 3070 varken gidip de 2060 almak çok mantıklı değil.

Acer'la MSI'ın kalitesi bir değil. Herkes öneriyor ama almam çok araştırdım. Sırf ekran kartı yüksek olsun diye kaliteden vazgeçemezdim bende MSI aldım.

Predator'ın o modeli MSI GL serisinden daha iyidir yalnız. Arkadaş haklı. GP serisine yakın Predator.
Hocam bilemiyorum. Ama Monster Tulpar T7 kullanan arkadaşım camdan aşağı atmamak için zor duruyor, Hp Omen 17 Kullanan arkadaşım değiştirdi asusa geçti memnun değildi. Ben acer sevmiyorum. Bu durumda en mantıklısı Msi.

Geri
Yukarı