MSI GL65 menteşe problemi var mı?

EcoLine

Kilopat
Daha fazla  
Aradım aradım en sonunda alacağım laptopu buldum. MSI GL65'sı GL65 Leopard 10SER-253XTR.
i7 10750H.
RTX2060.
144Hz 15.6" %76ntsc.
16 GB 2633MHz RAM.
512 GB SSD.

İnternette araştırırken MSI laptoplarda görülen menteşe problemini fark ettim sipariş henüz onaylanmadı Hepsiburada'da. Sizce iptal edip.
Lenovo Legion 5 aynı özellikler aynı fiyat ekstra olarak depolaması 1TB HDD+256 GB SSD üzerine kurulu. En azından sıkıntısız 3-4 yıl götürmesi lazım beni donanımsal açıdan götürür fakat menteşe ısınma vs problemler olmamasını istiyorum. Lenovo'da menteşe gibi problem çıkar mı? Isı testlerini başarılı buldum veya MSI'da menteşe bu model de düzeltilmiş olabilir mi?

MSI kaliteli bir markadır. Bazen menteşe problemleri oluşabilir fakat bu tamamen şans işidir. Eğer başka önerilerde isterseniz ayrı konu açın, biz size yardımcı oluruz.

MSI kaliteli bir markadır. Bazen menteşe problemleri oluşabili.

MSI kaliteli bir markadır. Bazen menteşe problemleri oluşabilir fakat bu tamamen şans işidir. Eğer başka önerilerde isterseniz ayrı konu açın, biz size yardımcı oluruz.

Benim ilk tercihim HP Omen 2020 idi. Stok kalmadı ASUS buldum istediğim şekilde stok kalmadı MSI özellikle olarak yeterli bir de MSI nerede baksanız yorumlar kaliteli marka vs ve övgüler yağıyor. Az bir para vermiyorum basit bir menteşe sorunu oluşsun istemiyorum en azından oluşmaması için yapabileceğim bir şey var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı