MSI GL72 6QF-641XTR Nasıldır?

@Hamzfb Monster'a aşağıdaki metni e-posta yoluyla gönderdim, yarın mesai saatleri içerisinde dönüş yaparlar. Yarın burada cevabı paylaşırım.

Abra A5 V8.1.2 15.6" Oyun Bilgisayarı modelinde "Control Center Programı" yok mu? Çünkü; ABRA A5 V8.1 Sürücü Sayfası adresinde yazılımı göremiyorum, bu satın alma kararımı etkileyebilir. MSI GL72 6QF ile bu bilgisayar arasında kaldım, ben "Control Center Programını" başka modelin "Sürücüler/Drivers" bölümünden indirsem, bu bilgisayarda "SORUNSUZ" kullanabilir miyim?

Son düzenleme:
Aslında bu model daha yeni çıkıyor diye biliyorum. Dolayısıyla incelemesi de yok nette. O bilgilere nasıl ulaştınız ?

@GCN usta konu hakkında yarın dönüş yaparlarsa buraya da yazar mısın ?

@GCN iyi yapmissin ama dedigim gibi 1 hafta once kadikoydeki subesinde bulunmustum ve orada calisan arkadas bu uygulamanin olmadigini soylemisti.bu arada urunu biraz inceleme sansim oldu kasasi onceden konustugumuz kadar basit gelmedi arkasindada isikli seritler mevcut alttaki iki kirmizi yer hoparlor ancak ses yinede kotuydu bu makinede sikinti olan seyler dedigim gibi hdd olmamasi,15inc olmasi,ses sistemi ve en onemlisi yazilimsal olarak coook geride kaliyor olmasi msi'ya gore.

Face yada instagram adresin var mi kardesim. Bende bu hafta ici alacam büyük ihtimalle. Merak ettiğim seyleri kolay bi sekilde sorarim rahatsiz etmezsem

Kesinlikle değer ama vaktin varsa bekle derim. Şuan hem dolar yüksek hem yakın zamanda gtx970m li laptopların da ucuzlayacağını düşünmekteyim.
Face yada instagram adresin var mi kardesim. Bende bu hafta ici alacam büyük ihtimalle. Merak ettiğim seyleri kolay bi sekilde sorarim rahatsiz etmezsem

Bana mı sordunuz anlayamadım.

Merhaba arkadaşlar. Cihaz elime geldi öncelikle çok başarılı bir iş çıkarmışlar. Kasa olarak çok sağlam duruyor. Henüz oyun oynama fırsatım olmadı ancak cihaz genel hatlarıyla gayet güzel ve şık. Oyun oynadıktan sonra FPS ve ekran kartı incelememi ayrıca belirteceğim. Şimdilik ürün çok güzel.

Monster'ın gönderdiğim e-postaya cevabı: İncelemiş olduğunuz Abra A5 V8.1.2 ürünümüze ait control center programı bulunmamaktadır.

@poyraz_42 Aşağıdaki videoda control center programının incelemesi mevcut.

Başlangıç zamanı: 26:55
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fan ayarları haricindeki diğer ayarlar olmasa da olur. Bu ayarın kendi bilgisayarım MSI GL62 6QD'de olmasını isterdim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı