MSI GL73 8RC-065XTR Işık Sızması

Merhaba arkadaşlar.notebook bugün servisin eline ulaştı ve servis beni aradı.yapilan arama şu şekilde :
-(msi)Merhaba ürünü inceledik belirtmiş olduğunuz açıklık normal bir durum.kalin panellerin hepsinde boyledir.
-(ben) yani o açıklık normal, arkadan o ışığın görülmesi normal mi diyorsunuz.
-(msi) evet.önumde aynı paneli kullanan iki tane daha bilgisayar duruyor.gl63 ge..xx
Bu ürünlerde de aynı şekilde.
(Ben) değişim talep etsem nasıl olur.
(MSI) panel siparişi veririz gelir takariz ama aynı durum onda da aynı şekilde olacaktir.
(Ben) bilgisayarımı geri gönderin o halde.

Bu durum normal dediler yani.bir sorun olsa idi ellerinden ne gelirse yapacaklarını filan anlattı servisteki bey.14 dk lık görüşme bitti böylece.ve bilgisayarım kargoya verildi.

Hocam ben fotoğraf göndermedim siz pazartesi sabah kargoyla gönderecem yazdığınız için. SSD takmıştınız sanırım, bununla ilgili servis birşey demedi değil mi?

Hocam fotoğrafları çektim boyutları da 1 Mb'tan küçük ama ekleyemedim bir türlü. Aynısı bende de varmış, dedikleri gibi doğal birşey heralde. Yine de yüklemeye çalışacam içiniz rahat etsin diye.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı