MSI GL75 9SE Laptopa 120 veya 144 Hz Ekran Bağlamak FPS'i Etkiler mi?

Chavush92

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, elimde MSI GL75 9SE model bir gaming laptop var. NVIDIA RTX 2060 takılı. Call of Duty Warzone oynuyorum ama ekran 17" olduğu için haliyle görüntü ufak ama harici 144 Hz bir ekran almak istiyorum. Aldığım ekran FPS'imi kötü yönde etkiler mi veya iyi yönde? Ve monitör tavsiyesi verebilir misiniz? Hangi ekran işimi görür ve performansı arttırır? Teşekkürler.

144 hz bir mönitör alırsan fps ini 144 e sabitlemeni öneririm ama bilgisayarında hali hazırda 144 fps alamıyorsan mönitör almanın bi faydası olmaz

Bazi laptoplarda harici monitör takinca FPS yukseliyor ama sadece monitöre baglayinca, test videolari var;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Harici bir ekran istememin sebebi tamamen görüntünüyü biraz daha büyüyüp iyileştirmek için yeterki almış olduğu fps değerlerinde düşüş olmasın ayrıca yerine göre fps değerleri değişiyor ama daha sabit 144 göremedim orası ayrı buda laptopun kötü yanı diyebilirim...
Bu videoyu dün görmüştüm açıkçası sırf bu yüzden tavsiye almak istedim acaba gerçek mi urafe mi diye çünkü laptopun taşınabilirliğini sevsemde yeri geldiğinde o büyük ekranda masa üstü tadınıda almak istiyorum ama performans değerleri elbette önemli

Geri
Yukarı