MSI GL75 alınır mı?

Oynadığı oyunlara göre demiş. RTX 2060 yüksek seviye bir kart boşuna almış olursun diye demiş.
Konuyu farklı anlamayın.
Yani, amaç oyunsa neden arkadaş düşük bir laptop alsın. Okursanız benim dediğim oynatamaz değil. MX 450 iki sene sonra oyun oynatamaz. 2060 ise 5 sene rahatça oynatır.

İlla laptop istiyorsanız alınır, gayet de iyi gider ama dediğiniz oyunlar ortalama bir laptopun bile açabileceği oyunlar. Düşünün RTX 2060, i7 boşa gider. Sonra paranız boşa gider.

Merhaba arkadaşlar, resimdeki laptopu almayı düşünüyorum.
1TB HDD + 512 GB SSD mevcut.
Bu laptopu aldığım zaman Windows SSD üzerine mi kurulu geliyor yoksa HDD üzerinde mi?
Ya da bilgisayar ilk açılışta bana soruyor mu SSD'ye mi HDD'ye mi kurulsun diye onu merak ettim.

Bir de RTX 2060 ekran kartı iyi midir?
Sadece CS:GO ve ETS 2 sıkça oynarım, arada nostalji olsun diye Half-Life 2 ve Call of Duty 2 ile 4'e girerim. Oynadığım oyunlar bu kadar.

Eki Görüntüle 1006252

Gerçketen sadece bu oyunları oynuyorsanız kesinlikle Gaming bir model almamalısınız.

Kullanıyorum memnunum ve dediğiniz oyunları oynatır çok rahatça.

Aynı fiyat bandında ben size bunu tavsiye ederim, tabii laptopu işe veya sunuma götürmeyecekseniz çünkü Gaming laptoplar iş veya sunum için biraz kaba dururlar.

Buna bir bakın derim.

Arkadaşlar MSI'den 3.500TL daha ucuz Monster Tulpar alınır mı peki?
Hemde monster'da RTX 3060 kart var.

Ama Monster'in klavyeside bana dandik geliyor çünkü MSI'de steelseries klavyesi var.

Arkadaşlar MSI'den 3.500TL daha ucuz Monster Tulpar alınır mı peki?
Hemde Monster'da RTX 3060 kart var.

Ama Monster'in klavyeside bana dandik geliyor çünkü MSI'de SteelSeries klavyesi var.

Hocam o zaman klavye alırsınız.
Ben senin yerinde olsaydım bunu alırdım: https://www.hepsiburada.com/monster...-6-qhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00001AZLUI

Hocam son bir sorum daha olacak,
Gaming laptoplarda 240hz ekranlı alsak gözle görülür fark olur mu görüntü su gibi aksın istiyorum.
Yoksa 144hz yeterli mi?
Çünkü monster'larda 240hz ekranlılar 20 bin liradan aşağı değil o paraları gerçekten hakediyor mu merak ettim.

Hocam son bir sorum daha olacak,
Gaming laptoplarda 240hz ekranlı alsak gözle görülür fark olur mu görüntü su gibi aksın istiyorum.
Yoksa 144hz yeterli mi?
Çünkü monster'larda 240hz ekranlılar 20 bin liradan aşağı değil o paraları gerçekten hakediyor mu merak ettim.
Sakın o parayı vermeyin bir Monster'a. Gidin ekstra olarak 240 hz monitör alın hem de optimus'tan kurtulursunuz.

Geri
Yukarı