MSI GL75 Leopard alınır mı?

CanCvs771

Hectopat
Yer
Antalya / Türkiye
Daha fazla  
Meslek
404 Not Found
Herkese merhaba, ilk oyuncu Notebook'umu satin almayi planliyorum ve sizce MSI GL75 Leopard tercih etmeli miyim?
Kullanan arkadaslar varsa geri bildirimlerini yazarsa sevinirim. Son olarak da kasa materyalini arastirdim fakat bulamadim, bu modelde hangi malzeme kullanilmis bilen varsa onu da yazabilirler. Tesekkur ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha iyi alternatifler var.

GameGaraj fenix alabilirsiniz ekran kartı mükemmel, işlemcisi biraz zayıf kalabilir. MSI içinde Alpha 17 tavsiye ederim kendimde kullanıyorum sorunuz varsa cevaplayabilirim.

GameGaraj fenix alabilirsiniz ekran kartı mükemmel, işlemcisi biraz zayıf kalabilir. MSI içinde Alpha 17 tavsiye ederim kendimde kullanıyorum sorunuz varsa cevaplayabilirim.

Kardeşim, sen Alpha 17'yi kaç TL'ye aldın? Bir de Ryzen 7 ve RX5600M hakkında hiçbir fikrim yok. Yeni çıkan oyunları oynatabilir mi? Bilgilendirirsen sevinirim.

Kardeşim, sen Alpha 17'yi kaç TL'ye aldın? Bir de Ryzen 7 ve RX5600M hakkında hiçbir fikrim yok. Yeni çıkan oyunları oynatabilir mi? Bilgilendirirsen sevinirim.

11800TL'ye aldım. Ryzen 7 4800h, i9 9880H'dan çok daha güçlü. RX 5600M ise 2060 gücünde, yeni çıkan oyunların çoğunu rahatlıkla Ultra 60+FPS oynarsınız.

Geri
Yukarı