MSI GL75 vs Lenovo Legion Y540 vs Acer Predator Helios 300

hattuşaş

Hectopat
Daha fazla  
IMG_7814.JPG

IMG_7815.JPG

IMG_7813.JPG

Merhabalar. Bu üç laptop arasında kaldım. Üçünde de ortak olan i7 9750H, 16 GB RAM ve 144Hz IPS ekran. Lenovo olanda RTX 2060 var. Acer ve MSI'da ise GTX 1660 Ti var. Takıldığım birkaç nokta var. Acer olanın performansı gayet iyi ancak fan sesi diğer ikisinden hayli fazla. Lenovo olan RTX 2060 olduğu için bir tık avantajlı gözüküyor ancak yabancı YouTube kanallarında izlediğim kadarıyla Lenovo’nun ekranı biraz soluk geldi. Yani Acer'da siyahlar daha siyah Lenovo’ya göre. MSI olan için henüz bir inceleme bulamadım çok yeni bir model olduğu için. MSI kullananlar IPS ekranlı MSI'lar için tecrübelerini paylaşırlarsa çok sevinirim. Acer’ın ekranını beğendim ama Lenovo'da sessiz çalışıyor. Bu gibi küçük ayrıntılar için fikirlerinizi rica ediyorum. Depolama kısmına takılmayın. Sonradan SSD takviyesi yapacağım. Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• IMG_7814.JPG
    IMG_7814.JPG
    27,4 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_7814.JPG
    IMG_7814.JPG
    27,4 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı