MSI GP 76 sistemde kesilmeler oluyor

ErayBudakk

Decapat
Yer
Niğde
Daha fazla  
1 ay önce konu açarak MSI GP 76 modeli laptopu aldım ve bu zamana kadar sıkıntı yoktu lakin son 1 haftadır USB ile bağlamış olduğum klavyede anlık 1 2 saniye kesilme oluyor örnek Mehmet yazmak istediğimde m tuşuna basıyorum ve anlık gidip şöyle oluyor "mmmmmmm" gelince bu yazmayı bırakıyor diyorum gücü mü yetmiyor bilgisayarın ama böyle bir şey mümkün değil fiş ile besleyip gerçekten bataryası da büyük haydi haydi yetecek şekilde tasarlanmış ama dediğim gibi bu sorunu yaşıyorum extra olarak soğutu, klavye, mouse kullanıyorum USB için onun haricinde bir şey kullanmıyorum, extra olarak soğutucu da Rampage onun da extra USB girişi var klavyeyi ona taktığımda daha çok kesiliyor. Neden kaynaklı bu sorun?

USB kablolarında ya da portlarda temassızlık olabilir.

Cihaz yeni cihaz portları denedim sorun yok mouse de sorun yok klavye de yapıyor bunu sürekli ve başka Monster bilgisayara taktığım zaman sorun yok yalnız şöyle bir şey var PES 2021 oynuyorum örnek 1 kablosuz kol ve klavye ile oynarken 3 maçtan çok nadir kesiliyor 1 kere vb oluyor ama normal masaüstünde çok kesilme yaşıyorum.
Sorun hâlâ çözülmedi !

Yeni konular

Geri
Yukarı