MSI GP serisi nasıldır?

bende gp76 var hocam 11ug modeli merak ettiğin birşey varsa sorabilirsin. işlemcisi 11.nesil olduğu için çok ısınmıyor,en son çıkan oyunlarda en yüksek ayarlarda 80derece civarı genelde ekran kartı 75 civarı felan genelde. içinde 1 tb pci gen 4 nvme var okuma hızı 6.500 mb yazma hızı 5000 mb. ekranı benim için yeterli geliyor lenovonun ekranı parlaklığı daha iyi gibi ama piyasada yok malesef. klavyesi çok çok güzel msiın rgb aydınlatması ayrı güzel oyunlara göre tuşları ışıklandırması güzel. yazılım desteği felan gayet iyi stabil çalışıyor. sadece oyunlarda bataryada 1 saatte %1 gibi bir eksilme oluyor prize takılı olduğu halde bu sorunmu yoksa msi bilerek mi yapıyor bilmiyorum ama çok fazla olmadığı için sıkıntı yapmıyorum.
Hocam Kullanan varsa ve 22 bine bırakırsa almak istiyorum. Bu yorum kenarda kalsın şöyle :(

Hocam Kullanan varsa ve 22 bine bırakırsa almak istiyorum. Bu yorum kenarda kalsın şöyle :(
Ben 20800 e GP66 aldım.4-5 ay oluyor. Şu an sıfır 34 bin Lira. Şaka gibi gerçekten. Malesef 22 bine çok zor bulursunuz. Üzücü olan her geçen gün fiyatı artması. Size tavsiyem bir laptop alın , beklemeyin.

Geri
Yukarı