MSI GP60 2QE-889XTR Nasıldır ?

ilkay23

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba foruma yeni kayıt oldum, pek fazla forumlar da takılan bir kişi değilim ama technopat sitesini çok takip ederim. Forumda da bana yardım edebilecek kişiler olduğunu düşündüm.

Konuya gelecek olursak. Ben yeni bir laptop almayı düşünüyorum. Çok düşündüm kararımı da henüz vermedim. 2500-3000 bin lira arası bir şey bakıyorum. Çok güzel bir msi buldum ama almadan önce fikirlerinizi öğrenmek istiyorum.

MSI GP60 2QE-889XTR Leopard Core i7-4720HQ 8GB 1TB GT940M 2GB 15.6" Full HD FreeDos (Hediyeli) | sanalmarketim

Şu bilgisayarı almayı düşünüyorum ama bi yorumlarınızı merak ediyorum. Gelecekte dx12 destekler mi, performansı yeterli mi? Yani kısacası iyi bir bilgisayar mı? Yoksa daha çok önerileriniz varsa alabilirim.

Özellikle belirtmek isterim, gta5 aldım kendime ve eski laptop'um ile idare ediyorum yenisini alana kadar da oynamayacağım. Bu laptop ne kadar yeterli olur? Gta5 için hangi görüntü kalitesin de oynayabilirim?

Bilgisayar programcılığı okuyorum fakat bu konular da çok bilgim olduğunu söyleyemem. Özellikli ekran kartı konusunda. Neyse uzatmıyorum fazla. Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı