MSI GP66 alınır mı?

Hocam monster dediğim t7v25 yani oda Msi kasasını kullanıyor fakat %100 Msi mi orasını bilmiyorum bir inceleme vs yok.

Monster'in laptoplarda kullandığı anakartlara pek güvenmiyorum.

O bütçede 3070 almanız daha mantıklı. https://www.hepsiburada.com/hp-omen...sinabilir-bilgisayar-434m3ea-p-HBCV00000E64BO soğutma ve kasa olrak asla üzmez. Sepette de 500TL indirim var.

O cihaz tamamen Monster logolu MSI.

Hocam Monster dediğim T7V25 yani oda MSI kasasını kullanıyor fakat %100 MSI mi orasını bilmiyorum bir inceleme vs yok.

O ürün tamamen bir MSI. Sadece Monster logolu.

Msi gamegaraja da üretiyor anakart galiba Msi'dı.
O bütçede 3070 almanız daha mantıklı. https://www.hepsiburada.com/hp-omen...sinabilir-bilgisayar-434m3ea-p-HBCV00000E64BO soğutma ve kasa olrak asla üzmez. Sepette de 500TL indirim var.
100 watt 3070 ile arasında çok bir fark olmaz benim attigimin ve bu laptopa boşta 60-70 derece diye konu açmamislar miydi.

@Misoju V25 varken buna bakmak hata olur. Büyük ekran, yeni nesil işlemci ve yenilenmiş soğutmayla daha iyi GP76. Ki doğrulamada gerekmiyor, Monster kendisi laptop ürettiği yalanına insanları inandırmak istemekte.
Evet hocam haklısınız benim icin ekran büyüklüğünün pek bir onemi yok, işlemci icin ise render almayacaksınız çok fark yok demiştiniz ve ne bileyim yani Msi varken bunu almak bir hata olur gibi geliyo ve v25 bir kullanıcı gözünden veya bir incelemeden göremedik yani artik beklemeye de sabrım kalmadı diyebilirim.
Ve ekran kartı 130 watt ve MUX var miydi?

Evet hocam haklısınız benim için ekran büyüklüğünün pek bir onemi yok, işlemci için ise render almayacaksınız çok fark yok demiştiniz ve ne bileyim yani MSI varken bunu almak bir hata olur gibi geliyor ve V25 bir kullanıcı gözünden veya bir incelemeden göremedik yani artik beklemeye de sabrım kalmadı diyebilirim.
Ve ekran kartı 130 Watt ve MUX var miydi?

Hocam ikisi de MSI neden hata olsun:D aksine Monster servisi servispointten bin kat daha naziktir ondan eminim. Servispointte atara atar gidere gider moduna çalışıyor bazı çalışanlar. İnceleme gelmesinede gerek yok, 11.nesil GP76 incelemelerine bakabilirsiniz. Fikir oluşur. MUX var.

Hocam ikisi de MSI neden hata olsun:D aksine Monster servisi servispointten bin kat daha naziktir ondan eminim. Servispointte atara atar gidere gider moduna çalışıyor bazı çalışanlar. İnceleme gelmesinede gerek yok, 11.nesil GP76 incelemelerine bakabilirsiniz. Fikir oluşur. MUX var.
Bilmiyorum hocam ama bir önyargı oluştu içimde ve evet monsterin servisi çok daha iyi ama sık uğrayıp iyi olduğunu öğrenirim diye korkuyorum ilk alanlardan biri olacağım icin.

Geri
Yukarı