MSI GP66 Leopard 11UG-046xtr alınır mı?

Bütçe
22.000-24.000 TL
1 aydır kullanıyorum. Mükemmel cihaz. Sıcaklık, fan sesi olsun güzel bir cihaz.17.3'ini alsaydım keşke diyorum bazen ama arada fazla fark vardı.
Merhabalar bir yorumda 2 haftada pilinin öldüğünü gördüm ve bu kafamda soru işareti oluşturdu.
Satın almayı düşündüğüm bir cihaz acaba nedir pilin durumu kaç saat gidiyor ?
Sizde de durum öyle mi batarya öldü mü yani ?
Bir de nedir laptopun durumu fps vs memnun olmadığınız bir konu var mı ?

Merhabalar bir yorumda 2 haftada pilinin öldüğünü gördüm ve bu kafamda soru işareti oluşturdu.
Satın almayı düşündüğüm bir cihaz acaba nedir pilin durumu kaç saat gidiyor?
Sizde de durum öyle mi batarya öldü mü yani?
Bir de nedir laptopun durumu FPS vs memnun olmadığınız bir konu var mı?

Ben haziran 2021'de almıştım. Batarya da ölme yok. 3 ayda bir kalibrasyon yaparım. Yalnız Windows 11'de daha hızlı bitiyor. dGPU modda 2-2.5 saat arası gidiyor. Film izliyorum bu sırada. Hibrid modda 4-5 saat gitti. Tabii tasarruf modlarının hepsi açıktı. Sıcaklık olarak ilk zamanlar 90 derece nadir görürdüm şimdi daha sık görüyorum. Turbo fanda değil. 90 derece üstü de görsem FPS'lerde düşüklük görmedim, o yüzden sıkıntı etmedim. Memnun olmadığım konuya gelirsek keşke 17.3 alsaydım diyorum :D başka memnun olmadığım durum yok.

Ben haziran 2021'de almıştım. Batarya da ölme yok. 3 ayda bir kalibrasyon yaparım. Yalnız Windows 11'de daha hızlı bitiyor. dGPU modda 2-2.5 saat arası gidiyor. Film izliyorum bu sırada. Hibrid modda 4-5 saat gitti. Tabii tasarruf modlarının hepsi açıktı. Sıcaklık olarak ilk zamanlar 90 derece nadir görürdüm şimdi daha sık görüyorum. Turbo fanda değil. 90 derece üstü de görsem FPS'lerde düşüklük görmedim, o yüzden sıkıntı etmedim. Memnun olmadığım konuya gelirsek keşke 17.3 alsaydım diyorum :D başka memnun olmadığım durum yok.

Güzel Laptop da çok pahalı, g-sync yok.
Sanırım Lenovo alıcam 10 bin daha ucuz ve G-sync var.
Başka bahara kaldı benim Msi sevdam

Güzel laptop da çok pahalı, G-Sync yok.
Sanırım Lenovo alacağım 10 bin daha ucuz ve G-Sync var.
Başka bahara kaldı benim MSI sevdam.

G-Sync olayı önemli değil hissetmiyosunuz. Lenovo'nun 3070 versiyonu ise ekran da 2K olanıysa miss gibi kesinlikle onu alın.Benim gönlümde de o vardı fakat stok yoktu. Ekran özellikleri üst düzey. Legion 5 Pro için bahsediyorum. 3060 versiyonuysa 2K da güç kısmalarına başlarsınız o yüzden MSI daha mantıklı.

GP76 aldım ben ve pil ile ilgili bir sıkıntım yok cihazdan memnunum CS:GO'da 70° adeta bir masaüstü gibi oynuyorum en yüksek 85 derece gördüm oda benchmark yaparken.

Yeni konular

Geri
Yukarı