MSI GP73 Leopard 8RE ses azalma sorunu

SahinDerman

Hectopat
Daha fazla  
Videoda da dinlediginiz gibi benim basimdan gitmeyen beni sinir eden bir problemim var. Laptopun her seyinden memnunum ama bu ses olayina bir türlü cözüm bulamadim. Ses bir gidip bir geliyor, boguluyor. Nahimic programi var, ayarlari kapatiyorum sifirliyorum ama bir türlü cözüm yok. Laptopu bazen yeniden baslatiyorum anca o zaman düzeliyor. Bazen de hic düzelmiyor. Sürücüler de güncel, tüm sürücüleri güncel tutmaya calisiyorum her zaman. Bu soruna bir türlü cagre bulamadim. Eger basina böyle bir sey gelmis birisi varsa bir yolunu, cözümünü söylesin bana lütfen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
beyler yardim edebilecek kimse yokmu ? bi el atsak su konuya

Son düzenleme:
Bu benim GP73 8RD cihazımda da mevcut sorunun çözümü Realtek HD Audio sürücüsünü silip yüklemek. MSI sitesinden cihazınızı bulun Driver kısmından Nahimic_Realtek_WHQL gibi bir şey var onu indirin önce k aldırıp yeniden başlatacak cihazınızı, sonra yükledikten sonra yeniden başlatacak sorun düzelecek. Bende sorun düzeldi fakat bilgisayarı açıp bir ses dosyası (müzik-film-oyun) oynattığımda sesin gelmesi için FN+Sağ yön tuşuna basıp orda çıkan şarkıyı durdurup oynatmam gerekiyor sürücünün aktif olması için. Neden bilmiyorum ama tek çözümü bu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı