MSI GP73 Leopard nasıldır?

Rosarius

Hectopat
Kara Cuma indirimlerinde çizim ve oyun amacıyla MSI GP73 Leopard 8RD-095XTR isimli laptobu alma niyetindeyim (şu an, 1 Kasım tarihinde, 7900TL fiyatında) bu bağlamda;

Sizce 4 yıl gibi bir süre için yeterli olur mu?

Bu fiyata alabileceğim daha iyi bir model var mıdır?

Daha önce laptop kullanmadığımdan bilemiyorum, RAM ve SSD takviyesi ürünü garanti dışı bırakır mı?

Son olarak kullanıcısı varsa birinci ağızdan iyi,kötü yorumunu duymak isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Emin misiniz? Monster kaliteli markalar'dan biridir. MSI verdiğiniz parayı hak etmiyor. Bu biraz marka fanboyluluğuna giriyor.

MSI premium marka olarak kullanıcılarından duyduğum kadarıyla gayet sağlam ve parası fazla olmasına rağmen değiyormuş. Monsterda ciddi ciddi bir kötü yorum fazlalığı var.

Ayrıca üreticiden almakla toplamacıdan almak arasında fark eminim vardır.
Msi Gp72 serisini kullanıyorum ve açıkça söyleyeceğim şudur.Her markanın avantajı dezavantajı vardır ama bilgisayar gerçekten iyi.Ben bilgisayarı indirimle 4800 tlye almıştım nisan ayında fiyatlar şuan uçmuş vaziyette.Kısacası tavsiye ederim soracak sorun varsa çekinmeden sorabilirsin

Konuda sorduğum gibi RAM ve SSD takviyesi garanti bozuyor mu?

Ben şu sebepten biraz kıllanıyorum. Gp73 leopard 8rd-601tr modeli çok iyi fakat aynı paraya MSI'ın daha düşük modeli de var. Hatta daha düşük model olup daha pahalıya satılanlar da var. Acaba kronik sıkıntısı mı var anlayamadım.

MSI GP73 Leopard 8RE-601TR Intel Core i7 8750H 16GB 1TB + 256GB SSD GTX1060 Windows 10 Home 17.3" FHD
gp 73 serisinin bir kronik sıkıntısı varmi bilemem ama gp72de beğenmediğim tek şey eğer çok takıntılıysanız ekrana üstten sağdan soldan alttan baktığınızda kasa ile tn panel arasında beyaz ışık görünüyor ama bu hiçbir şekilde ekranda farkedilmiyor bir kusuru bunu gördüm belkide gp73 de bunuda halletmişlerdir.

gp 73 serisinin bir kronik sıkıntısı varmi bilemem ama gp72de beğenmediğim tek şey eğer çok takıntılıysanız ekrana üstten sağdan soldan alttan baktığınızda kasa ile tn panel arasında beyaz ışık görünüyor ama bu hiçbir şekilde ekranda farkedilmiyor bir kusuru bunu gördüm belkide gp73 de bunuda halletmişlerdir.
Benim dediğim model ips sanırım, öyle yazıyor. Umarım olmaz. Monster'da da böyle şikayetler var ama şans işi sanırım biraz.

Bulamadım ama TN diye hatırlıyorum arkadaş yeni model Leopad çıkınca almıştı ben de aradım bulamadım ama inceleme olarak paylaşmıştı. Oradan hatırlıyorum.

bütceniz ne kadar
bilgisarayı ihtiyactan dolayı satıyorum bilgisayarı eylül ayının 20 sinde aldım ve i sadece kurulumu yapıldı ve 23 ay garantisi ve faturası mevcuttur hiç kullanılmadı
MSI GP63 Leopard 8RE-235XTR Intel Core i7 8750H 16GB 1TB + Fiyatı

bütceniz ne kadar
bilgisarayı ihtiyactan dolayı satıyorum bilgisayarı eylül ayının 20 sinde aldım ve i sadece kurulumu yapıldı ve 23 ay garantisi ve faturası mevcuttur hiç kullanılmadı
MSI GP63 Leopard 8RE-235XTR Intel Core i7 8750H 16GB 1TB + Fiyatı

Fiyat verir misin?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı