Çözüldü MSI GP76 Leopard 11UG-205xtr ekran kartı aygıt yöneticisinde çıkmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ErayBudakk

Decapat
Yer
Niğde
Daha fazla  
Yaklaşık 4 gün önce MSI GP76 Leopard 11UG-205xtr modelini aldım ve tüm driverleri doğru bir şekilde kurdum. Tek sorun ekran kartımı bir türlü okutamadım, NVIDIA sitesinden de indirdim denedim kabul etmiyor "NVIDIA driver grafik sürücüsü Windows'un bu sürümüyle uyumlu değildir" diyor aygıt yöneticisinde de gözükmüyor çzaten ek de belirttiğim üzere GeForce Experience'yi denedim olmadı devmgr_show_nonpresent_devices bunu da denedim işe yaramadı çne yapmam gerekiyor?

Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı2.PNG

Çözüm
DDU programını kullanarak tüm sürücüleri kaldırıp tekrar yüklemeyi dener misin? Bu sefer Laptopun sitesinden indirip kurmayı dene sürücüyü.
Tüm ekran kartı sürücülerini kaldırıp*
Buradan VGA kısmından.
Ama önce DDU ile kaldırmayı unutma tüm VGA sürücülerini.
DDU programını kullanarak tüm sürücüleri kaldırıp tekrar yüklemeyi dener misin? Bu sefer laptopun sitesinden indirip kurmayı dene sürücüyü.
Tüm ekran kartı sürücülerini kaldırıp*
Buradan VGA kısmından.
Ama önce DDU ile kaldırmayı unutma tüm VGA sürücülerini.

Dediğini yaptım ve oldu, teşekkürler. Şöyle bir şey var; Driver Booster ile tarattığım zaman güncelle diyor, güncelleme yapayım mı?

Ekran Alıntısı.PNG

Chipset sürücüsünü indirip kurun.
Daha sonra ekran kartı sürücüsünü kurun.

Teşekkürler yardımınız için, sorun çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır Driver Booster gibi programları kaldırın ve bir daha kurmayın. NVIDIA GeForce Experience programını indirip kurun. O güncel ekran kartını indirir. O yolladığım anakartın sitesinden chipset ve diğer driverlarınızı da güncelleyin. Dediğim gibi Driver Booster ve benzerleri program kullanmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı