MSI GP76 Leopard vs GE76 Raider

Bütçe
27000
ge76 sipariş verdim, lakin gp serisi daha iyi sanırım. ge75 sahibiyim hali hazırda. 30 günlük iade süreci var. Test edicem bakayim. 140w gpu var ge76 da, 135w ise gp76 da. 3k tl için değer mi bilmiyorum. Testler den sonra karar vericem. Şu an için 11 nesil işlemci ile gp76 önde gözüküyor.

gp76 şuan satılıyor ama haziranda gönderilecek zaten hocam. ge serisi gpye göre çok daha iyi yazılım ve donanım desteğiyle ama keşke intel 11. nesil olsayfı 10870 çok ısınan bir işlemci , gerçi 11. nesil nasıl onu da bilmiyoruz

gp76 şuan satılıyor ama haziranda gönderilecek zaten hocam. ge serisi gpye göre çok daha iyi yazılım ve donanım desteğiyle ama keşke intel 11. nesil olsayfı 10870 çok ısınan bir işlemci , gerçi 11. nesil nasıl onu da bilmiyoruz
Ön sipariş olduğuna hiç dikkat etmemiştim fslr, ge76'nın yanına masaüstü kullanımda şu monitörü aldım bir de uygun mu sizce?

mouse klavye de almam gerekiyor tavsiyeniz var ise çok güzel olur

ge76 sipariş verdim, lakin gp serisi daha iyi sanırım. ge75 sahibiyim hali hazırda. 30 günlük iade süreci var. Test edicem bakayim. 140w gpu var ge76 da, 135w ise gp76 da. 3k tl için değer mi bilmiyorum. Testler den sonra karar vericem. Şu an için 11 nesil işlemci ile gp76 önde gözüküyor.
Laptop elime ulaştı, lakin ekranda ölü piksel ve sol üstte yapışkan lekesi gibi bişey vardı. İade talebi oluşturdum. Yenisini sipariş vericem. Eğer ge76 alırsanız ekrana yakından bakın çünkü normal mesafeden ölü piksel fark edilemiyor.

Ön sipariş olduğuna hiç dikkat etmemiştim fslr, ge76'nın yanına masaüstü kullanımda şu monitörü aldım bir de uygun mu sizce?

mouse klavye de almam gerekiyor tavsiyeniz var ise çok güzel olur

klavye steelseries alırsanız en iyisini almış olursunuz bence mouse için de aynısı geçerli ama almam derseniz logitech veya hyperx düşünebilirsiniz bence

Bilgisayar geldi bir sorun yok gibi duruyor işletim sistemi yükleyince genel ekran ve donanım testlerini yapacağım.

İşletim sistemi olarak Windows 10 Home mu Pro mu tavsiye ediyorsunuz?

Dosya Ekleri

• msi.jpeg
    msi.jpeg
    90,8 KB · Görüntüleme: 148
Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı