MSI GS66 Stealth 10SE-268TR vs ASUS ROG Zephyrus GA503QM-HN022

Bütçe
16000-17000

Sefa ceylann

Femtopat
Daha fazla  
Animasyon bölümü okuyorum ve iş olarak da animatörlük ve tasarımcılıktan devam etmek istiyorum. Ayrıca oyun da oynuyorum.
Aşağıda bağlantılarını paylaştığım iki laptop arasında çok kaldım. Mevcut durum göz önüne alındığında sizce hangisini almak daha mantıklı?
Ya da bildiğiniz bu laptopların iyi ya da kötü özelliklerinden bahsedebilir misiniz?

Animasyon bölümü okuyorum ve iş olarak da animatörlük ve tasarımcılıktan devam etmek istiyorum. Ayrıca oyun da oynuyorum.
Aşağıda bağlantılarını paylaştığım iki laptop arasında çok kaldım. Mevcut durum göz önüne alındığında sizce hangisini almak daha mantıklı?
Ya da bildiğiniz bu laptopların iyi ya da kötü özelliklerinden bahsedebilir misiniz?

İkisi de taşınabilir sınıf Gaming laptop, dolayısıyla parçalarının performansı normalden düşük. İsterseniz daha performanslı modellere yönelebilirsiniz.

Biraz daha açabilir misin lütfen. Avantajların bahsedersen çok faydan olur inan. Ben ASUS'un olanın soğutma anlamında özellikle işlemcide daha başarılı olduğunu duydum.

ASUS'ta plastik kısımlar var, MSI ise tamamen metal alüminyum karışımı. Soğutma konusunda renkler, GS66 içinde 3 tane fan vardır. SteelSeries RGB klavyede çabası. Onun dışında performans anlamında ASUS daha önde.

ASUS'ta plastik kısımlar var, MSI ise tamamen metal alüminyum karışımı. Soğutma konusunda renkler, GS66 içinde 3 tane fan vardır. SteelSeries RGB klavyede çabası. Onun dışında performans anlamında ASUS daha önde.
Peki sence MSIın bu avantaşları, daha iyi ve yeni bir ekran kartı ve işlemciye değer mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı