MSI GS72 6qe Stealth Pro 4K’nın 2. el fiyatı nedir?

toprakbirben

Femtopat
Merhaba arkadaşlar, sahip olduğum MSI GS72 6qe Stealth Pro 4K Gaming laptop’umu satmak istiyorum ama fiyatın karar veremedim, kasasında küçük darbe izleri var onun dışında çok iyi bakılmış bir bilgisayar. Fiyatını belirlememde yardımcı olabilir misiniz?

B777BEC4-0617-4A4C-9B1B-5C991489949E.jpeg

33CC80AE-F195-4A51-854D-347814B7704A.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı bilgisayarın garantilisini 6.750'ye koyan olmuş. Seninkinin A, D ve Shift tuşları tanınmaz hale gelmiş. 3 göçük 1 de çizik var. Kalan parçaların kozmetik durumlarının iyi olduğunu varsayarak 6 bine yakın bir fiyat doğru olur diye düşünüyorum. O da markasından ve çözünürlüğünden dolayı. Sıfırını kaça almıştın?

Son düzenleme:
8500₺ cebinden çıkartacak adam kozmetik sıkıntılı, 970M sahibi bir cihazı alacağını düşünmüyorum, daha güncel 1060, 1070 hatta belki 1080 sahibi cihazlar alabilir. 4000₺ üzeri fiyatlar aşırı abartı bu cihaz için.

Aynı bilgisayarın garantilisini 6.750'ye koyan olmuş. Seninkinin A, D ve Shift tuşları tanınmaz hale gelmiş. 3 göçük 1 de çizik var. Kalan parçaların kozmetik durumlarının iyi olduğunu varsayarak 6 bine yakın bir fiyat doğru olur diye düşünüyorum. O da markasından ve çözünürlüğünden dolayı. Sıfırını kaça almıştın?
3-4 sene önceki kur ile yaklaşık 6-7bin lira

Son düzenleme:
Dediğim gibi, 6.000 doğru bir meblağ bence. Bir an önce elinden çıksın istiyorsan bi' tık ucuza koyman lazım, yoksa seçenek çok, kolay kolay satılacak bir bilgisayar da değil, artısı da çok eksisi de.

Sahibinden de kasadaki darbeyi düzenleyerek silmişsiniz sanırım. Kimi dolandırmaya çalışıyorsunuz bu kafayla?
Böyleleri yüzünden asla ikinci el bilgisayar alınmasını önermem, ilanı ve orijinal fotoğrafı İstanbul'daki ikinci el gruplarında paylaşayım da alıcı gibi davranıp cin olmadan adam çarpmaya çalışmak neymiş göstersinler şuna bi'. Dikkat et ilanına yazanlara @toprakbirben.

Sahibinden de kasadaki darbeyi düzenleyerek silmişsiniz sanırım. Kimi dolandırmaya çalışıyorsunuz bu kafayla?
Kimseyi dolandırdığım falan yok, potansiyel alıcı daha fazla olsun diye sildim, konuşmalarda seve seve kasadaki çizik be göçüğü dile getiririm.
Açıklama kısmına’da çizik ve göçüğün olduğu da yazılı

Yeni konular

Geri
Yukarı