MSI GS75 Stealth 9SF alınır mı?

Süleyman Ayık

Centipat
Arkadaşlar bu laptop indirimle 15.000 TL'ye düşüyor. Üniye yurda gideceğim ve iyi bir laptop istediğim için bu laptop ilgimi çekti. Çok beğendim ama ilk defa laptop alacağım için kararsız kaldım. Sizce alınır mı? Yorumlarınız benim için çok önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence alınmaz. Max q ekran kartı var o cihazda. Ge serileri daha iyi. Başka konularda da paylaşıldı. 12300 lere düşmüştü ge serisi olan. Hatta rtx 2080 kartlı cihaz 15 binlere düşmüştü.

Ben bu laptopu arkadaşımda deneyimlemiştim. Kesinlikle soğutma performansı vasat. Fanları coolerboost moduna alırsan soğutması gayet iyi olur ama bu sefer çıkarttığı sesi oyuncu kulaklığı bile engelleyemiyor. Max-q bir kart var diyorsun. Whisper modunda da kullanmak mümkün ama bu sefer alacağın performansın ne kadar düşeceğini tahmin bile edemezsin.

Sana tavsiyem en az ama en az MSİ GE serisinden bir laptop alman olacaktır. Mümkünse 17 inch olsun. Benim başka bir arkadaşım kullanıyor. Fanlar otomatik modda ve gayet akıcı bir şekilde oyun oynayabiliyor ki ben de deneyimlemiştim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı