MSI GS75 Stealth nasıldır?

Almayı düşünüyorum. MSI sitesinde 9. nesiller için 240Hz gösteriyor, Hepsiburada'da 144Hz gösteriyor.
Değişebilir. GS75 modelinin bir çok farklı modeli var. Atıyorum VW Golf'ün Trendline ve Higline donanım seçenekleri olduğu gibi. İthalatçılar Türkiye koşullarına göre özelleştiriyor biraz Monster'da olabildiği gibi.

Bu arada güzel dizüstü ama ince. Sıcaklık için aynı dizüstünün test videolarını izlemenizi tavsiye ederim. Donanım olarak göz alıyor gerçekten ama yinede ince olması şüphe uyandırıyor.

Birde sürekli taşımayacaksanız 19000 TL ile o dizüstünün vereceği performansın 3-4 katını kasa toplarak alabilirsiniz. (Nacizane tavsiyem)

Değişebilir. GS75 modelinin bir çok farklı modeli var. Atıyorum VW Golf'ün Trendline ve Higline donanım seçenekleri olduğu gibi. İthalatçılar Türkiye koşullarına göre özelleştiriyor biraz Monster'da olabildiği gibi.

Bu arada güzel dizüstü ama ince. Sıcaklık için aynı dizüstünün test videolarını izlemenizi tavsiye ederim. Donanım olarak göz alıyor gerçekten ama yinede ince olması şüphe uyandırıyor.

Birde sürekli taşımayacaksanız 19000 TL ile o dizüstünün vereceği performansın 3-4 katını kasa toplarak alabilirsiniz. (Nacizane tavsiyem)
Hangi seriyi önerirsiniz ?

Bilgidiğim kadarı ile maxQ Gpu'ya sahip bu seri performans odaklıdan ziyade mümkün olduğu kadar ince ve hafifliği ile öne çıkan bi seri performans odaklı GE alabilirsin hem ince hem hafif hem de performansı çok üst seviyede, üstüne soğutmasıda çok iyi olsun dersen daha kalın kasalı serilere geçiyorsun donanım aynı soğutma daha iyi Gt serisi ben GE serisini öneririm bende GE75 Raider 9sf kullanıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı