MSI GT 1030 alınır mı?

KayroS

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, merhaba. Mevcut şu anki ekran kartı sıkıntısından fiyatlar artıyor ben de oturduğum şehirde MSI GT 1030 ekran kartı buldum. Sizce alınır mı? Alırken çalıştığına dair video istemeyi düşünüyorum ve internet kafe vb yerlerde kendimde baktırmayı düşünüyorum.
Son fiyat 675 söyledi. Kutu, fatura yok. 600 TL gibi bir rakama almayı düşünüyorum alınır mı?
ETS 2 gibi simülasyon oyunları oynatır mı?
Ryzen 3 1200 sisteme takacağım.

Screenshot_20210614_153738.jpg

Hocam öyle sende biliyorsun ki yüksek kalitede oyunları oynayamssın ama iş görür mü evet görür.

Arkadaşlar, merhaba. Mevcut şu anki ekran kartı sıkıntısından fiyatlar artıyor ben de oturduğum şehirde MSI GT 1030 ekran kartı buldum. Sizce alınır mı? Alırken çalıştığına dair video istemeyi düşünüyorum ve internet kafe vb yerlerde kendimde baktırmayı düşünüyorum.
Son fiyat 675 söyledi. Kutu, fatura yok. 600 TL gibi bir rakama almayı düşünüyorum alınır mı?

Eki Görüntüle 1067968

ETS 2'yi oynatabilir diye düşünüyorum eğer 600'e kadar indirirseniz bence makul bir fiyat.

Eki Görüntüle 1067968

200 TL daha ver sıfır al.

Yeni konular

Geri
Yukarı