MSI GT60 Açılışta Siyah ekran hatası

Bahattin007

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Msi gt60 2OD laptopa sahibim. Sadece C diskine atacak, D'deki veriler kalacak şekilde pc'ye format attım daha sonra msi'in kendi sitesinden gerekli driver ve bootları indirdim ve yükledim. Ama yeniden başlattıktan sonra msi açılışının ardından siyah ekranda kalıyor ve yanıp sönen mouse kalıyor. Bir çözüm bulamadım yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. D diskindeki verilerim kaybolmasın istiyorum benim için çok önemli veriler var. İnternette araştırdım fakat kayda değer bir bilgi bulamadım. Teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasdettiğiniz boot option #1 ve boot order priorities ise ikisinde de hdd hard disk yapıp save exit yapıyorum ama fayda etmiyor

Şimdi resetleme seçeneği çıktı dosyaları koruyarak, sonuçları bildireceğim. Teşekkürler

o zaman sistem ayrılan kısımda sorun olabilir. Format dvd sinin takın boot etmeye geçip bilgisayarımı onar diyin. Fayda etmezsen tekrar format atın ancak sistem ayrılan kısmın oluşup oluşmadığına dikkat edin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı