MSI GT70 2PE Dominator Pro Laptop Oyun Oynarken Şarj Kesiyor

TRPunisher

Hectopat
Daha fazla  
MSI GT70 2PE Dominator Pro bilgisayarım var. Herhangi bir oyun açtığımda yaklaşık yarım saat kaymak gibi oynadıktan sonra bir anda ekranın ışığı düşüyor ve baktığımda bilgisayarın şarj kestiğini görüyorum. Ekran kartı ve işlemci ısı ölçümlerine baktığımda bilgisayarın gayet normal (38-58)C olduğunu görüyorum. Anladığım kadarıyla şarj aletinden veya bataryadan olabileceğini düşünüyorum. Fakat bilgisayarımın şarj aleti hayvan gibi ve birilerinden bulup deneme fırsatım olmadı. Siber Suçlarda çalışmama rağmen böyle güçlü şarj aleti hiçbir yerde bulamadım. Sorunun şarj aletinde olduğunu bilsem satın alacam. Fakat sorun bataryada da olabilir. Dediğim gibi normal kulanımda hiçbir sıkıntı yok. Oyunu açtığımda batarya boşaltılıyor diyor ve bir süre sonra bilgisayar güç kesiyor ve bazen bilgisayar hızlı bir şekilde kapanıyor. Sorun bataryada mı? Şarj aletinde mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı