MSİ GT70 2PE Dominator BIOS Güncelleme Sorunu

alivefoto

Hectopat
Yer
Fethiye
Daha fazla  
Meslek
Fotoğrafcı
Merhaba arkadaşlar aşağıdaki paylaştığım videodaki sorunun aynısını yaşamaktayım. BIOS'a girdim yeni BIOS yazılımının yüklü olduğu flashı gösterdikten sonra bilgisayar yeniden başlıyor buraya kadar her şey normal. Sorun şimdi başlıyor olması gereken yeniden başlarken otomatikmen BIOS'a kendisi girmesi gerekiyor ve benim BIOS güncellemesine devam etmem gerekiyor. Ama maalesef direk sistem açılıyor videoda da görebilirsiniz. İşin ilginç tarafı BIOS infodan BIOS versiyonu benim yüklediğim versiyon gözüküyor ama aslında direk Windows açıldığı için yüklemi işlemi tamamlanamadı. Bilgisi olan arkadaşların yardım etmelerini rica ediyorum lütfen, saygılar, iyi pazarlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başkasının değil kendi videonuzu çekin.

Başkasının yada benim çektiğim video ne fark ederki hata aynı hata açıkcası 2 gün hiç uyumadım bu sorunu çözmek için o yorgunlukta video çekmekle upload etmeklede uğraşmak istemedim yukarıda yardım talebimdede birebir aynı hata olduğunu belirttim. Sizi rahatsız eden nedir ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı