Msi GT70 Dragon 2 mi Asus Rog G750JH mı ?

NorthernWrath

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Foruma yeni üye oldum. Bu iki oyun canavarından birini alacağım fakat karar veremedim. Forumda hali hazırda bulunan konuları inceledim ama yeterli olmadı.

G750nin kasası ve görünüşü çok cezbediyor aslında ama sadece görünüşe dayanarak karar vermek istemiyorum. İki makineyi de kullanan arkadaşlar varsa düşüncelerini alabilir miyim?

Konu hortlamış ama @Emir Bozkır Bey. Gt70 hala kullanıyor musunuz?

Ben Gt70 incelemesindeki modelin aynısını almayı düşünüyorum işlemci olarak yine 4930mx ama ekran kartı Gtx 880m.

Sizce yazın ısınma sorunu yaşar mıyım?

@bedirhan :D

Her laptop ısınır ancak belli bir sınırı vardır. Gt 70 gelişmiş bir soğutma sistemine sahip ben ısınmadan dolayı kapanma gibi sorunlar yaşayacağını düşünmüyorum ancak sıcaklık yükseldiği zaman fanların devri artacağı için biraz ses olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Detaylı incelemesi mevcut izlemenizi tavsiye ederim. Unutmayın bunlar en üst seviye oyun laptopları öyle kolay kolay sıkıntı yaratmazlar.

@bedirhan moderatörüm o videoyu defalarca izledim kulaklıktan da izledim fanın sesi benim için hiç önemli değil.

Bende Dell İnsprion N5110 var ve oyuna girince f-16'ya dönüşüyor laptop ve devir arttıkça havalanacak zannediyorum. Ben artık sese karşı pek de duyarlı değilim yanında vereceği hediyelerle amorti ediyorum :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı