MSI gt70 dragon edition 2 extreme vs asus g750jh

Cem Öktem

Hectopat
Bu iki bilgisayar arasında kaldım sizce hangisini almalıyım? Sadece oyun degil ses ısı ve tasarım anlaminda da üstün bir laptop istiyorum. Sanalmarketim.com da iki bilgisayar da var bu site güvenli olur mu?

Ya da önerebileceginiz bir yer var mi?

Son olarak msi'ın daha iyi performans sunan türkiye de satilan bir modeli var midir?

Recep abi yardımlarını bekliyorum :)

Eğer bütçe sorun değilse Msı Dragon Edition 2 Extreme model daha üstün işlemci yönünden. Yani msı tavsiye ederim.

Bütçe sorun degil. Asus'taki 3d desteği beni kendine cekti biraz ama ne kadar kullanıslı bilmiyorum. Bir de asus daha kaliteli malzeme ve daha sessiz diyenlerin yorumunu okuyunca kararsız kaldım.

Hocam msı dragon edition 2 kullanıyorum inan mükemmel bir makine. Kasa kalitesine laf söyleyenin alnını karışlarım ;) asusun işlemcisi de msı'a göre kötü.

Kardeş ben bu ayın başında MSI GT70(Dragon olmayan) aldım.İnan hiç pişman olmazsın.Tabi ben ankarada yaşadığımdan dolayı servis sorunları çekiyorum ancak istanbulda yaşıyorsan bir problem olacağını sanmıyorum.Yani benim fikrimi soracak olursan MSI al derim.Ses,donanım ve ısınma yönünden gözün arkada kalmaz.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı