MSI GT70 Dragon Edition 2 Extreme'yi Uplamak

Turkfire

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Recep Abi, geçen sefer senin tavsiyen doğrultusunda MSI GT70 Dragon Edition 2 Extreme almıştım. Gerçekten çok memnun kaldım. Kardeşim de öyle. Bu yüzden doğum gününde (18 nisan) laptopu ona vermemi istiyor. Bende kabul ettim. Sence yerine ne almalıyım? Aynı modeli mi önerirsin yoksa daha iyi bir oyun laptopu önerin var mı? (Geçen seferki gibi bütçe sıkıntım yok ve laptopu masaüstü gibi kullanıyorum ama öğrenci olduğumdan bazen taşımam gerekebiliyor)

Son düzenleyen: Moderatör:
Masaüstü gibi kullanıyorum kalın yada ağır olmasının bir mahsuru yok benim için. Ama ilk attığın linki inceleyeceğim. Teşekkür ederim :D

MSI GT70 Dominator Pro modeli hoşuma gitti önerdiğin için teşekkür ederim. Ancak Türkiye satışını bulamadım. Bildiğin bir yer var mı yoksa yurtdışından mı getirtmeliyim? Yardımcı olabilir misin?

Gerçekten bütçe sıkıntınız yoksa,
Asus G750 serisi, Alienware 17 veya 18 ve senin işini görür mü bilmem ama yeni çıkan benim de çok hoşuma giden Razer New Blad'yi sana önerebilirim.
Şimdilik laptop alman bence pek iyi bir fikir değil. Piyasaya sürülen Gtx 800 serisi Türkiye'ye daha gelmedi ancak yakın zamanda geleceğini düşünüyorum. Seçimini yeni nesil ekran kartlarından yana yaparsan gerçekten çok memnun kalırsın.

Linkler:
The New Razer Blade Ultra-Thin Gaming Laptop - 14" Notebook Display
Alienware - Custom Gaming Computers - PC Gaming At Its Best
Asus G750JH-T4169H Notebook , laptop , notebooklar , laptoplar , en ucuz laptop fiyatı

Yeni nesilden kastım; Nvidia'nın yeni çıkardığı Gtx 860m, Gtx 870m ve Gtx 880m ekran kartları. Şu an Türkiye'de yok ancak yurtdısında satışı başladı ama ben yakın bir tarihte Türkiye'ye geleceğini düşünüyorum.
Bence çok acele etmemelisin sonuçta o kadar para vereceksin.

Dominator Pro'da Gtx880 kullanılıyor. Senin tavsiyeni yanlış anlamadıysa bekleyip Gtx880 ekran kartlı bir laptop almamı öneriyorsun. O zaman bir şekilde Dominator Pro edinmek en iyisi olacak sanırım.

Alienware sistemini pek anlayamıyorum ben. Mesela şuan sitede 4 farklı Alienware 18 var sadece fiyatları farklı. Aynı kasaya farklı özellikler ekledikleri için mi adı değişmiyor bilmiyorum mesela. MSI daha önce tecrübe ettiğim için daha sıcağım. Ama Alienware 18'de çok hoş duruyor.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı