MSI GT70 ONE GTX680M kod 43 hatası

kod43mağduru

Hectopat
Daha fazla  
MSI GT70 ONE dizüstü bilgisayarım bir ay kadar önce kapandı elektrik kesilmesinden dolayI ve bir daha açılmadı.
Bilgisayarcıya verdim anakartta bir şeyler değiştirdi sanırım elektrik aksamıyla ilgili sonra bilgisayarı aldık ekran kartı çalışmıyordu. [Sorun bildirdiğinden Windows bu aygıtı durdurdu. (Kod 43)].
Tekrar bilgisayarcıya verdik İstanbul'a falan gitti ekran kartında mosfetleri değiştirdiler gene çalışmadı falan aldım ben de bilgisayarı.
İnternette araştırdım baya driverları milyon defa yukledim sildim Intel falan en guncel hepsini yaptım çeşitli programlarla ekran kartını sildim yukledim hiçbiri işe yaramıyor.
Çözümü donanımla mı ilgili yoksa yazılımla duzeltilebilir mi ?
  • Ekran kartı: GTX 680M
  • İşlemci: Intel Core i7-3630QM

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı bakkala emanet etmek yerine direk yetkili servisine vermeliydin.
İstanbul'daki anladığım kadarıyla yetkili servis değil, bu olmuyor al demezler.

Kendim düzeltebilceğim bişey değilse son çare yollıcam artık baştan yollasaydım diye bende kendime çok kızdım ama yapcak bişey yok

Bilgisayarı bakkala emanet etmek yerine direk yetkili servisine vermeliydin.
İstanbul'daki anladığım kadarıyla yetkili servis değil, bu olmuyor al demezler.
Konu dışı ama siz İzmir'demi ikamet ediyorsunuz? Ben de Bayraklı'da oturuyorum. Yakınız baya.

EDİT= Laptop fişte değilken ekran kartının çalıştığını gordum aygıt yoneticisinde sorun falan gostermiyor çalışıyor gosteriyor nvidia denetim masasına falan da giriyor batarya çabuk bittiğinden fps leri deneyemiyorum full ayarlara çekince de dota2 yi falan kasıyor pc deli gibi sonra mavi ekran veriyor veya direk kapanıyor .
Şarj aletinde sorun mu var acaba elektrik falan fazla mı geliyor anlamadım gitti.

Bataryada veya şarj aletinde sorun olabilir. Bilindik bir servise gösterin.

EDİT= Laptop fişte değilken ekran kartının çalıştığını gordum aygıt yoneticisinde sorun falan gostermiyor çalışıyor gosteriyor nvidia denetim masasına falan da giriyor batarya çabuk bittiğinden fps leri deneyemiyorum full ayarlara çekince de dota2 yi falan kasıyor pc deli gibi sonra mavi ekran veriyor veya direk kapanıyor .
Şarj aletinde sorun mu var acaba elektrik falan fazla mı geliyor anlamadım gitti.
Kardeşim konuyu hortlatıyorum,özür dilerim. Aynı şeyi yaşıyorum, ne yaptın, sorunu çözebildin mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı