MSI GT72 2QE Dominator Pro mi Monster Tulpar T7 V2.7 mi?

MSI GT72 2QE Dominator Pro mu? Monster Tulpar T7 V2.7 mi?

• Oy verenlerin toplamı
    6
Kardeşim MSI kalitesi tartışılmazda. Sırf isme, 2000 TL fazla vermek de gereksiz. Baktığında MSI' da yazılım iyi de, Windows 10 sürücüleri hala yayınlayabilmiş değil. Sistem çıkalı 1 sene olmuş. 3- 5 cihaz dışında tam destek yok. @Rage

Kardeşim MSI kalitesi tartışılmazda. Sırf isme, 2000 TL fazla vermek de gereksiz. Baktığında MSI' da yazılım iyi de, Windows 10 sürücüleri hala yayınlayabilmiş değil. Sistem çıkalı 1 sene olmuş. 3- 5 cihaz dışında tam destek yok. @Rage
Peki öneriniz ne msı mı minster mı başka bir bilgisayar mı

Ben şahsen Monster kullanıyorum. Şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım. Tavsiye ederim. Daha uygun fiyata, daha performanslı bir cihaz varsa, onu alırım açıkçası. Ki Monster' ın MSI kasa sattığı cihazlarda mevcut. @Geronimo

Evet eski sayılabilecek cihazların misal benim Ge 60 2PC'nin hala Windows 10 sürücüleri yayınlanmadı. Ancak tam bir ay önce yeni Firmware güncellemesi geldi. Yakındır yani yayınlaması. Sürekli güncelleme alıyor. :) Evet, MSI marka ismine ekstradan para veriyoruz ama o kadar da değil. Monster'da o şekilde satış yapıyor fazla uygun olarak. Pc demek içinde ki donanım demek değil. Sabaha kadar tarşırız bu konuda. :) Gerek yok bence. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı